2777
2789
عنوان

چطور بعضیا انقدر تو رابطه شانس دارن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز داماد نششششده؟ 

اره🤒 ینی حالمو ا هرچی تراپیسته بهم زده

دلم نمیخواد ببینمش بس گیر میده و یجوری رفتار میکنه انگار تنها مرد بازمانده ی کره خاکیه

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍
تراپبست خوب میشناسید  واقعا حالم خوش نیست

چرا به مرکز مشاوره دانشگاه مراجعه نمیکنی؟یا از اساتید کمک نمیگیری؟

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 
اره🤒 ینی حالمو ا هرچی تراپیسته بهم زده دلم نمیخواد ببینمش بس گیر میده و یجوری رفتار میکنه انگار تن ...

عزیزم ایشون یه تراپیست بی‌سواد،به خاطر همین این طور بهتون میگه،تراپیست های درست و حسابی اصلاً این طور نیستن

در دنیا چیزهای خوبی وجود دارد که می‌توان برایشان جنگید.                                                                                   جی.آر.آر.تالکین 
چرا به مرکز مشاوره دانشگاه مراجعه نمیکنی؟یا از اساتید کمک نمیگیری؟

من الان کارشناسیم تموم شده و‌پشت کنکور ارشد هستم 

یه سری مسائل رو سخته جلو استاد بگی 

من الان کارشناسیم تموم شده و‌پشت کنکور ارشد هستم  یه سری مسائل رو سخته جلو استاد بگی&nbs ...

میفهمم چی میگی،کدوم شهری؟

جواب اینو نمیدونم اما الان خواهرم با یکی قراره ازدواج کنه انقد رو اعصابمه دارم روانی میشم نمی‌دو ...

چرا مگه طرف آدم خوبی نیس؟

و در پایان...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد دیوانه من میبینمش...🥲 سر آغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت 👩‍🦯خیابانی پوشیده از ترس 🍂 و دوشیده از عشق 🖤 سر انجامِ حالی بودم 👤 که آینده ای نامشروع داشت 🥂 و من چه بی پروا 🙇‍♀️ در پی پروانه شدن 🥀 و چه دیوانه و بی بال👣 در پی پرواز 🦅....من چیزایی رو با خنده تعریف میکنم که واسه ثانیه به ثانیه اش گریه کردم 🙂 ...۱۴۰۳/۳/۱۹🚶درسته شد تجربه ولی نه قلبی موند ، نه حسی ، نه ذوقی!!!!🖤
 احساس می‌کنم مشکل از دوران کودکیمه پارنترمم فهمیده بازیم میده

کتاب طلسم روانی بخونید.جمله تاکیدیم مناسبتون ب بگید.جزیره گنج سوده ه عروس گوش بدید دنیاتون تغییر می‌کنه منم این شرایط داشتم وبشدت مهرطلب بودم خیلییی بهترشدم.

عزیزم ایشون یه تراپیست بی‌سواد،به خاطر همین این طور بهتون میگه،تراپیست های درست و حسابی اصلاً این طو ...

ده تا دکترا و ارشد هم تو هم چپونده تو شهرمون هم خیلی معروفه ها

ولی واقعا که از دور نمیشه آدما رو شناخت

من همش سعی میکنم وقتایی که ایشون هستن حتی تو جمع های خانوادگی شرکت نکنم چون نمیتونم تحمل کنم یکی انقدر زیر سوال ببره همه رو

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍
خودت جواب خودتو دادی  یه مدت تو رابطه نرو رو خودت کار کن  در نظر داشته باش این تویی که ت ...

ببخشید بعد دفعه اول لیزر چند درصد موها میریزه بعد ۷؛۸ روز؟ 

اسم دستگاهو نفهمیدم ولی سری جداگونه برای هر کس داشت و باد سرد میزد

و اینکه اگه بی حسی بزنم تیره میشه پوستم؟

تهران هستم  انقدر سنگینم دلم میخاد واقعا پیش یکی فقط حرف بزنم و گریه کنم

دکتر مریم کابلی استاد من بود تو دانشگاه،به نظرم خیلی قوی هستن تو بحث روابط

2801