2733
عنوان

اونی که دوستش دارم

97 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها چطورید اونی دوسش دارم یا همون ک اکسمم میشه دیشب واسم یک ویدیو فرستاد که نوشته بود  اگه جوابم بله بود چی ازم میخواستی ؟

ب نظرتون چی بگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من باشم میگم گورتو گم کن و دیگه هم مزاحم زندگی من نشو

چون اکسه

خیلی دوست داری بگو دست و بالمون خالیه پول ماشین طلا مادی درخواست کن

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
من باشم میگم گورتو گم کن و دیگه هم مزاحم زندگی من نشو چون اکسه خیلی دوست داری بگو دست و بالمون ...

آخه ما قبلا بچه بودیم با هم اوکی شده بودیم ۱۳یا۱۴سالمون بود بعدش گرفتیم جدا شدیم و همینطور چت کردیم و هنوز هم چت میکنیم ک ۱۸سالم هست و واقعا هم دوسش دارم 

اگه میتونی یه فرصت کوتاه دوباره بده اوکی شدید شاید اگه هم تو دلت نیست هیچی 

ما چهار سال هست که با هم در ارتباط هستیم و تصمیم گرفتیم بزرگ تر که شدیم اوکی بشیم ولی ب نظرت ازش گفته اگه جوابم بله بود چی ازم میخواستی

آخه ما قبلا بچه بودیم با هم اوکی شده بودیم ۱۳یا۱۴سالمون بود بعدش گرفتیم جدا شدیم و همینطور چت کردیم ...

پس حرف دلتو بزن 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
یا جواب نده. یا حرف دلتو بزن همین

آخه من قبلا یک اشتباهاتی کرده بودم دلشون شکسته بودم بخاطر همون خیلی سمتش قدم برداشتم و برمیگشت بهم میگفت که میترسم دوباره باهات اوکی بشم دلمو بشکونی ولی یک روز برگشتم گفتم دیگه واست تلاش نمیکنم چون خیلی اومدم سمتت و برگشت گفت بزرگتر شدیم ب بلوغ عاطفی رسیدیم بهتر میتونیم اوکی بشیم ولی دیشب اومد بهم پیام داد اینو فرستاد

والا بستگی به خودت داره چی میخواهی از یه رابطه

ببین من خب خیلی دوسش داشتم و مثل اینک اونم همینطور هست ولی از هم پنهون کردیم وقتی از هم جدا شدیم برگشتم گفتیم ک دیگ بهم حسی نداریم و... ولی خب دیگه نمیدونم چی بگم موندم خودمم ولی من از همه لحاظ دوستش دارم با اینک رابطمون چهارسال هس مجازی هست ولی قرارع عیدنوروز بیاد پیشم 

یعنی برگردم بهش بگم باهام اوکی میشی؟که اونم جوابش بله هست

بنظرم اینطوری بگو که یطوری بشه پیشنهاد بیفته گردن خودش سوالش با سوال جواب بده 

بگو که حالا که دوست داری با هم باشیم ،دوست داری جوابم به با هم بودنمون مثبت باشه؟؟؟

اونم که قرارع بله بگه دیگه حله 

یعنی اینکه اگه جوابم بله باشه چی ازم میخواستی مثلا من هر چی دوست دارم میتونم بگم مثلا درخواست ،پول و ...

بگو واسه اینکه باز باهم مچ بشیم 

حاضری چکاری بکنی چقد مایه میزاری 

که رابطمون خوب بشه و دوام پیدا کنه 

بگو من میخام اینبار پخته و سنجیده وارد رابطه بشیم که باز مثل قبل نباشه 

دیگه خودت بهتر میدونی چی بین تون بوده با توجه به همون مسائل یجوری تضمین بگیر 

ببین از لحاظ مادی هم حاصره خرجت کنه 

چون اینم مهمه

حالا ک هر چی تو بگی اون بله میگه 

از فرصت استفاده کن😅

2706