2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

خانمی تورا خدا من شاهرودم یک بچه دارم شوهرم ولم کرده رفته بچه ام یک زن ازخدابیخبربراش طلسم کرده چون به شوهرم نظرداره الانم باهم هست گاهی حالش خیلی بدمیشه گاهی خوبه رفتم پیش یکی گفت یهودی بسته تورو برام کاری کرد ولی گفت موقته توروبه مقدساتت قسم ادرس دقیق بهم بگو شیرینی هم توچشمم میزارم تقدیم میکنم ادرس دقیق زاهدان میگی همین صبی رو من 2بارامدم زاهدان ولی پیدانکردم یک اشناهم ادرس داده ولی نمیده به بچم رحم کن خاک پاتم خانمی التماست میکنم 

2803
ادرس دقیقش توپی وی بگو درخواست دادم خواهش میکنم 

عزیزم من نمیدونم چجوری بیام پی‌وی والا آدرس دقیق ندارم فقط شماره مشاورش دارم تو بیا پی وی آدرس یکی دیگه رو دارم کارت حتما را میندازه

عزیزم من نمیدونم چجوری بیام پی‌وی والا آدرس دقیق ندارم فقط شماره مشاورش دارم تو بیا پی وی آدرس یکی د ...

عزیزم درخواست دوستی دادم قبول کن میتونی بفرستی خب خیابون سعدی پلاکش چیه کوچه دقیقش اسمش چیه اگه درخواست دوستیم نتونستی قبول کنی به شمارم بفرست شماره مشاورشو یاادرس دقیقشو همین شماره پلاک یا اسم کوچه دقیق یارنگ درش چیه یادور ورش تومغازه ای چیزی نداره نشون باشه اخه ازلهجم متوجه میشن من مال اونجانیستم همون خیابون سعدی هم بیام بپرسم ادرس نمیدن الهی دورت بگردم خیلی گرفتارم بچه ام داره ازدست میره شوهرم ولکرده رفته این شمارم هست اگه نتونستی درخواست دوستیم قبول کنی 09120812707 شمارم هست راستی درست میگن مرادقلی 28هم جادوگر داره ؟؟پاکستانی هست کارش درسته الهی فدات بشم الهی دورت بگردم الهی به هرچی میخوای برسی کمکم کن فکرکن من خواهرتم پسرم هم پسرته کمکمون کن خیلی گرفتاریم 

عزیزم من نمیدونم چجوری بیام پی‌وی والا آدرس دقیق ندارم فقط شماره مشاورش دارم تو بیا پی وی آدرس یکی د ...

تواول درخواست دوستیم قبول کنی میتونم بیام پی وی رنگ درش بهم بگی یااطراف خونش یک مغازه ای چیزی باشه اسم مغازه بهم بگو بتونم پیداکنم یامثلا سرکوچش مغازه ای چیزی باشه اسم مغازه بهم بگو که راحت بتونم پیداکنم شماره مشاورش هم بهم بدی واقعا ممنونت میشم شیرینیت محفوظه گلم 

2804

نازیلابلوچ توروخدا شماره مشاورش بده پسرم حالش موقته خوبه براش طلسم مرگ گرفتن توروخدا خواهش میکنم درخواست دوستی بهت دادم قبول کن همش میام نی نی سایت چک میکنم که درخواست قبول کردی رحم کن به پسرم یک دستبند دارم همونو بهت هدیه میدم  با کاغذ خریدش بهت میدم شمارمم اینه 09120812707 خواهش میکنم من منتظرتم نزار یک بچه کوچیک دوراز جونش ازبین بره

بمنم بگواگ واقعا خوبه

عشق جانم   توهمه زندگیمی پادشا قلبم  همیشه باش ازروزی ک واردزندگیم شدی انگارخداهمه ی دنیا روبهم داده یه تارموت وبادنیاعوض نمیکنم توعاشق ترین مرددنیایی ک عاشقانه دوستم داره ومن ب این عشق ایمان دارم پادشاه زندگیم افتخارمیکنم ب داشتنت خداجون مراقب یکی یدونم باش همیشه.سایت بالاسرزندگیمون ونی نی های آیندمون نفسم عاشقتم دلبرجان هرلحظه ک بهم میگی دوستت دارم جون میگیرم برای همتون آرزوی همچین عشقی دارم وخوشبخت بودن کنارعشقتون آرزودارم همتون ب عشقتون برسین وحاجت رواشین الهی آمین   دوکاربره

سلام میشه شماره مشاور روب من بدی کمکم میکنی خیلی بذکمک نیاز دارم درخواستم روقبول کن

2801