2733
عنوان

⚘🌹🌸خانمی که 4سال با شوهرش رابطه نداره حق همسرش چیه دربرابرش😯؟

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 112 پست
دیانا ، چقدر خوب که به فکر بهبود شرایط هستی . و یه نکته دیگه، بنظر من طلاق خیلی بهتر از زن دوم هست و اینکه ازراه تهدید خانمه ، وارد نشوید چون اونطوری مشکل اساسی حل نمیشه فقط یه سرپوش موقت هست.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتارش با بچه اش چطوره؟
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
به خدا ما یه خانمی تو فامیل داریم اصلا ازدواج نکرده میگیم پسرای مردم خوش شانس بودن این رو نگرفتن خدارو شکر که کسی رو بدبخت نکرده اصلا اصلآ قبول نداره ک مشکل روانی داره میگه عالم و آدم مشکل دارن
بگو گلابتون خانوم منم میخونم
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
منم میخونم گلابتون خانوم
گلابتون جان بگو عزیزم
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!
دیانا رفتارش با بچه اش چطوره؟ پس غذای بچه رو چیکار میکنه؟
بچه ها رفتارش با بچش جلوی جمع خوبه ولی همسرش میگه تو خونه خیییلی نظرشو به بچه تحمیل میکنه .... ی بار من براش آبگوشت آوردم بچه با میییل میخورد بعد مادر بچه گفت وقتی هوس آبگوشت کرد رب گوجه رو با آب قاطی کردم نون چیدم خورد ...
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!
گلابتون جان خوب بعدش چی شد
من میگم حالا که قراره بهش کمک بشه قدر بدونه و همکاری کنه . نه اینکه وانمود کنه من خوشبختم ... خوب تو خوشبختی مرد نیست
منم اینو میگم.وقتی خودش همکاری نمیکنه و مشکلش رو قبول نمیکنه اونم 4 سال که برا دوا درمونش تلاش میکنه شوهرش ، این خانوم بیشتر از این لیاقت نداره...شایدم واقعا خیلی حاد هست بیماریش
گلابتون آخی یعنی وقتی خوب شده بود شوهرش زن گرفته بود
2706