2777
2789
عنوان

شوهرم هی حرف اون زنه رو میزنه😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 41 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

باهاش جدی صحبت کن قبلش بشین غکر کن حرفاتو اماده بکن با ارامش ولی محکم و جدی حرف بزن 

هزار بار باهاش حرف زدم 

تازه دو روز بود یه کم حالم بهتر شده بود 😔😔😔 

جالبیش اینه میگه چرا تو ناراحت میشی

2802
بهانه خیانتش این بود که میخواستم کمکش کنم  الان باز میگه خوبه برم به یکی کمک کنم  یا این ...

چه بیشعوره بگو یبار دیگه حرفشو بزنی میزارم میرم 

اینروزها میگذرد                                                                            ولی اینروزها فراموش شدنی نیست                       
چی در موردش میگه؟

بهانه خیانتش این بود که میخواستم کمکش کنم 

الان باز میگه خوبه برم به یکی کمک کنم 

یا اینکه دیروز گفت مامان زنه رو دیده و مامانش بهش گفته نگهبان تا میاد آشغال ها رو ببره هی وایمیسته با دختره حرف میزنه و شما بهش تذکر بدین 

گفتم اصلا به تو چه ربطی داره اینکه خودش همه رو حریفه

خلی خیلی وقیحع جدیدا میگ اصلا من کاری نکردم 😔😔😔

هر وقت داشت شروع میکرد ب حرف مفت زدن هر چی دم دستت بکوب ب دیوار و محکم جیغ بزن خیلی معذرت می‌خوام همسرت خیلی بیشعور و عوضی

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
هر وقت داشت شروع میکرد ب حرف مفت زدن هر چی دم دستت بکوب ب دیوار و محکم جیغ بزن خیلی معذرت می‌خوام هم ...

خیلی پسته خیلی 

تازه میگه چرا ناراحت میشی 😔😭 امروزم میگه به من چه مگه من مسئول حال توام یعنی در این حد بی شرفه 😭😭

خیلی پسته خیلی  تازه میگه چرا ناراحت میشی 😔😭 امروزم میگه به من چه مگه من مسئول حال توام یعنی ...

عزیز دلم غصه نخور فدات شم🥺🫂♥️

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2801