2777
2789
عنوان

دخترای گل تهرانی لطفا بیاید

112 بازدید | 6 پست

بچه ها تهران جایی هست بشه لپ تاپ قسطی خرید بدون پیش پرداخت ؟ یا پیش پرداخت کم ؟

از آدمای دگم و افراطی و متعصب بدم میاد همونایی که تفکر نقاد نداشتن و کورکورانه هرچی از بچگی تو مغزشون کردن رو پذیرفتن و هیچوقت تحقیق نکردن ! پس اگه از این دست افرادی لطفا اصلا با من حرف نزن چون گفتگوی خوبی قرار نیست داشته باشیم ، مرسی 🍂
من ندیذم تا بحال بدون پیش پرداخت جایی باشه اقساط بده  سرای ایرانی دیججی کالا . و بعضی مغازه دا ...

مرسی ملکه 🤍

از آدمای دگم و افراطی و متعصب بدم میاد همونایی که تفکر نقاد نداشتن و کورکورانه هرچی از بچگی تو مغزشون کردن رو پذیرفتن و هیچوقت تحقیق نکردن ! پس اگه از این دست افرادی لطفا اصلا با من حرف نزن چون گفتگوی خوبی قرار نیست داشته باشیم ، مرسی 🍂

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

سلام يه سوال دارم تو تاپيك پربازبديد گفتين حق التدريسي درامد زيادي نداره

من خاستگار خواهرم تو كالج بين الملل دانشگاه تهران زبان تدريس ميكنه

اون از نظر جايگاه و درامد مثل هييت علمي ميشه يا حق التدريسه اونم؟

2803
سلام يه سوال دارم تو تاپيك پربازبديد گفتين حق التدريسي درامد زيادي نداره من خاستگار خواهرم تو ...

سلام

فکر کنم کالج زبان از دانشگاه جدا باشه و مثل یه موسسه زبان باشه اگه درست فکر کنم درامدش از تدریس زبان میتونه خوب باشه

ولی درامد حق التدریس دانشگاه از یه کارمند معمولی هم کمتره ، تابستونا هم حقوق ندارن

ببخش بهت پیام دادم نتونستم اسمتو تگ کنم ♥️🙏🏻خوشحال میشم بیاین ضرر نمیکنی🌸🌸🌸

فیلمو عکس غذاهام با دستور

ترفند خونه داری و فیلماش

تربیت فرزند تجربم و بازی♥️

عکسها و سوالای شما

چالش و رای گیری برنده چالش بعدو میزاره✅ 💓

پنجشنبه ها معرفی ماسک صورت🌺

https://eitaa.com/rozmareham

لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن

تاپیک اوتیسم و تاخیر گفتار و تجربم رو بخون شاید بدردت بخوره