2777
2789

سلام شرمنده خواستم بپرسم هزینه ازمایش اولیه قندی ... انجام اگه داید هزینش چقدره بدون بیمه در بهداشت یا مرکز درمانی؟؟؟

‏واسه ما‌ معمولیا نه زمین گرده نه آدم به‌ آدم میرسه!
من با بیمه تامین اجتماعی البته چکاب بجز تیروئید شد ۶۰۰

مرسی که جواب دادید انشالله بسلامتی زایمان کنید 💙

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
خصوصی برو... تا مطمعن بشی.... آخه بهداشت و درمانگاه دولتی ک الکی کارن

بیمه تمدیدنشده و باید ازاد برم نمیدونم چقدر باید هزینه کنم واسه همین میپرسم 

منظورت ازمایش چکابه؟ یا ازمایش دیابت بارداری؟

نمیدونم گفت ازمایش اولیه بارداری که قندی هم چک میشه نباید صبحونه بخورم

نمیدونم گفت ازمایش اولیه بارداری که قندی هم چک میشه نباید صبحونه بخورم

من متاسفانه دیر متوجه شدم باردارم ۴ماهمه و این اولین ازمایشی هست که میخوام انجام بدم 

من متاسفانه دیر متوجه شدم باردارم ۴ماهمه و این اولین ازمایشی هست که میخوام انجام بدم 

چطور متوجه نشدی؟؟

حلال...فقط نان روی سفره نیست!!! عشق هم حلال اگر نباشد، برکت میرود از تمام آغوشها و بوسه ها و دوستت دارم ها....!!!
چطور متوجه نشدی؟؟

قرص میخوردم و بعد زایمانم پریودیم نامنظم بود یعنی سه ماه نشدم بعد ماه بعدش سه بار پری شدم فکرکردم بازم تاخییر شد و تست میدادم منفی بود چون سابقه کیست داشتم دست کم گرفتم تااینکه رفتم دکتر و متوجه شدم باردارم 

قرص میخوردم و بعد زایمانم پریودیم نامنظم بود یعنی سه ماه نشدم بعد ماه بعدش سه بار پری شدم فکرکردم با ...

چه جالب. به سلامتی عزیزم به دنیا بیاد.😊🌹

حلال...فقط نان روی سفره نیست!!! عشق هم حلال اگر نباشد، برکت میرود از تمام آغوشها و بوسه ها و دوستت دارم ها....!!!
بله خیلی جالب وشک کننده بود مرسی گلم انشالله 

راستش من هفته پیش چکاب کامل دادم.

کامل یعنی همه چی

قند و تیروئید و انواع ویتامینها و hiv

بدون بیمه 2700 میشد.

ولی قند تنها بعید میدونم بیشتر از 300 یا 400 بشه.

2801