2777
2789
عنوان

اگه همسرتون تو دعوا این حرف رو بگه . . .

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه واقعا غرور ادم خورد میشه ، انگار طرف منت میزاره که ببین اومدم تو رو گرفتم  

با واکنش نشون دادن هم طرف می فهمه بد جور زده تو خال و به هدفش رسیده،،بعد بعضی مردا خیلی بازیگرای خوبی ان ممکنه اصلاً همچین چیزی هم نبوده باشه ولی الکی بگن که حسادت زنشون رو تحریک کنن و بهترین کار بی تفاوت نشون دادنه.

همسر من وقتی بهش چیزی می گم که فلانی ازم خوشش می یومد یا فلان حرف رو می گم قشنگ حس می کنم زورش میاد و حسودی می کنه اما انقدر ماهرانه خودش رو کنترل می کنه که من می گم بی تفاوت ترین و مغرور ترین مردیه که می شناسم نسبت به این مسائل ولی بعد یه مدت می بینم حرفمو میاد بر می گر.دونه می گه آره قبل از تو فلانی هم از من خوشش می یومد و بهش رو ندادم منم می خندم و مثل خودش عادی رفتار می کنم ولی مطمئنم همچین چیزی نبوده و اون به تلافی از حرف من همچین چیزی رو گفته حسادت و ناراحتیش رو نشون نمیده نمی ذاره نقطه ضعف دست کسی بده ولی تلافی می کنه حرفامو،،مردا در این حد پیچیده ان.

من اشتباه می کردم بهش می گفتم ولی اونم خیلی زرنگه واکنش نشون نمی داد تا نقطه ضعف دستم نده و خیلی ماهرانه هم تلافیش می کرد.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
با واکنش نشون دادن هم طرف می فهمه بد جور زده تو خال و به هدفش رسیده،،بعد بعضی مردا خیلی بازیگرای خوب ...

حرفت درسته ، ادم نباید نقطه ضعف نشون بده . چون اگه بفهمن رو چی حساسی دیگه تمومه و تو هر دعوا اون حرفو میگن تا طرف رو بسوزونن . ولی اخه حرفش راست بوده ، دروغ نگفته 

حرفت درسته ، ادم نباید نقطه ضعف نشون بده . چون اگه بفهمن رو چی حساسی دیگه تمومه و تو هر دعوا اون حرف ...

راست هم بوده باشه ممکنه برای حساس کردنش و تخریب کردنش گفته باشه (ممکنه همین جوری هم از دهنش در رفته باشه یه چیزی گفته باشه بدون منظور و هدف) در هر صورت به نظرم بهترین کار بی تفاوت نشون دادنه.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
درسته حرفت ، بی تفاوتی خودش بهترین واکنش . ممنونم که وقت گذاشتی 🌸🙏

خواهش می کنم.🌹🌹