2733
عنوان

جنسیت بچه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 65 پست
البته من مشهدم
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
مرررسی آنی جونیی. خدا کنه واسه منو درست بگه

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خامه عسل جون منشیش به من گفت 9 صبح اینجا باش. خداکنه بتونم مثانه مو پر نگه دارم چون مشکل کلیه دارم نباید خیلی معطل شم

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

نه اول میری آزمایشگاه نیلو .آز خون میدی .و بعد سریع میری یه کوچه پایین تر و سونوی ان تی میدی فقط یه کم معطلی داره وبعد جواب سونو رو میبری نیلو و شب ساعت 8میری جوابرو میگیری سی دی نداره
جدی باران؟ خدا کنه نخوان مثانه پر باشه.

خامه عسل جون به من گفت شما باید اول سونو بدی. با جواب سونوت میای ازمایشگاه. سی دی هم اگه بخوای از فیلم سونو. 35تومن

مگه لازمه مثانه پر باشه من که با مثانه خالی رفتم مشکلی نبود
هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
آنی کیو بفرستم 😂 میریم توکل به خدا نشدم فرداش شوهرم و میفرستم نوبت بگیره

مرسی هورااا جون این مثانه معضل شده

2706