2777
2789

سایز کمر ۳۴ میگم کمر مگس نیس؟  

او یکه و تنها در کوهستان زندگی آرامی داشت،انعکاس نور مهتاب را در چشمه بسیار دوست میداشت،دلگرمی او تنها روشنی نور مهتاب بود،وقتی آب چشمه غلتان میشد نور ماه گریزان میشد،گرفتن نور مهتاب نه کاریست آسان،همچون پرواز پرنده ای که می پرد هراسان...

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
من خودم سایز کمرم ۳۴ بود همیشه خدا شلوارم می افتاد بعد این ک بچم به دنیا آمد کلی تلاش کردم تا کمرم ر ...

من بعد ٢سال ورزش بالاخره كمرمو ٣٤كردم شلوارم نميوفته😂

دور از ادبه اين نوع حرف زدن!!!

چرا دور ا ادب؟اخه من خیلی کمر باریکم کمرم ۷۵ شد نمیدونم ۳۴ کمر نیس اصلا خاستم اینو بگم که شوخی داری باهامون  

او یکه و تنها در کوهستان زندگی آرامی داشت،انعکاس نور مهتاب را در چشمه بسیار دوست میداشت،دلگرمی او تنها روشنی نور مهتاب بود،وقتی آب چشمه غلتان میشد نور ماه گریزان میشد،گرفتن نور مهتاب نه کاریست آسان،همچون پرواز پرنده ای که می پرد هراسان...
من بعد ٢سال ورزش بالاخره كمرمو ٣٤كردم شلوارم نميوفته😂

چجوریه این کمر؟نسبتیه یا چی؟

۷۵😳منم کمر باریکم ۳۸

نه فک کنم من دور کمرمو گفتم.این سایزی که شما میگید فک کنم باید دوبرابرش کرد میشه دورش.احتمالا اینطور که شما گفتید منم تقریبن ۳۸ باشه

چرا دور ا ادب؟اخه من خیلی کمر باریکم کمرم ۷۵ شد نمیدونم ۳۴ کمر نیس اصلا خاستم اینو بگم که شوخی داری ...

طرف به يه خانمي كه اومده واسه عروسيش خريد كنه ميگه برو يپوشاك بچه ها  بي ادبي و توهين نيست از ديد شما؟

اروپا اينهمه دختر سايز ٣٢ تا ٣٦هستن اينا لباسشونو از لباس لباس بچه ميخرن؟ 😂

طرف به يه خانمي كه اومده واسه عروسيش خريد كنه ميگه برو يپوشاك بچه ها  بي ادبي و توهين نيست از د ...

شما پست منو پاسخ داده بودید.منم فک کردم دور کمر رو میگید

2801