2777
2789
عنوان

دوست پسر ، قبول دارید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5480 بازدید | 91 پست
البته دوستام برای اینکه جذب شم فقط تعریف کردن  قطعا ویژگی بد هم داره

اره دقیقااا 

خیلی درک خوبی داری از همه چی😍

﴿𝑲𝒖𝒓𝒅𝒊𝒔𝒉 𝒈𝒊𝒓𝒍﴾🍓فکر میکنید اگر همین فردا زنان از خواب بیدار میشدند و تصمیم میگرفتند که بدن هایشان را همین گونه که هست دوست داشته باشند، چند تجارت از رده خارج میشد؟! تجارت هایی که از ترویج نفرت زن به بدنش درآمد کسب میکنند....! _اکانت حاصل سومین ترکیدن میباشد🪒
بهت درخواست دادم قبول کن برات حرف بزنم خلاصه😂 میگم گپع رو بزنن

حتما بهم بگو ببینیم چی میشه😂♥️

﴿𝑲𝒖𝒓𝒅𝒊𝒔𝒉 𝒈𝒊𝒓𝒍﴾🍓فکر میکنید اگر همین فردا زنان از خواب بیدار میشدند و تصمیم میگرفتند که بدن هایشان را همین گونه که هست دوست داشته باشند، چند تجارت از رده خارج میشد؟! تجارت هایی که از ترویج نفرت زن به بدنش درآمد کسب میکنند....! _اکانت حاصل سومین ترکیدن میباشد🪒

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

امار ب چ درد میخوره خب  اینجا ی تاپیک بزن بپرس کیا قبل ازدواج دوس بودن ایا از ازدواجتون راضی ه ...

آمار به چه درد میخوره رو شما باید بگید. چون آمار رو شما گفتید من آماری نگفتم، من گفتم سخنرانی قبل ازدواج دکتر شاهین فرهنگ رو گوش بدید متوجه میشید آمارتون غلطه.

وقتی حرفی میزنید دلیل منطقی بیارید بانو جان، من میگم دلیلم مثلا حرفهای علمیه فلان متخصص تو این زمینه هست بعد میگید گارد دارم؟

اما درباره این سایت، یک نگاه به تاریخ عضویتم بندازید، در تمام این سالها گوش کردم به درد و دل دخترانی که دوست شده بودند و یا خانواده مخالف ازدواجشون بود یا متوجه شده بودند طرفشون اصلا اونی نبود که نشون میداد یا کلا نعیارهاشون عوض شده بود و طرف رو نمیخواستند اما انگار که اسم اون آدم رو اون دختر مونده باشه از ترس ابرو نمیتونستند جدا بشند یا طرفشون ولشون کرده بود و اینها مونده بودند و یک شکست و...

پس این مسئله فقط اسیل میزنه همین

رابطه سالم که آسیب زا نباشه راهش ازدواجه نه یک رابطه پنهانی حرام پر از ترس و استرس که تهش معلوم نیست چی بشه، اون بخش علمیش و عقلیش.

اما یک مسئله مهم دیگه اینکه خدا عقل کله یا ما؟ ما از خدا که بیشتر نمیدونیم میدونیم؟ پس حتی اگر کسی هیچ مطالعه روانشناختی هم درباره این مسائل نداشته باشه حداقل میدونه اون چیزی براش خوبه و سعادت میاره که خدا گفته، راهی که خدا راضی نباشه راه نیست بیراهه هست.

دیگه هم از نطر شرع گفتم هم علم.

#آیا_میدانیدکه 

دکتر "کارتین کوهان"،استاد دانشگاه ایالت پنسیلوانیا گفت:طبق آخرین تحقیقات ،افرادی که پیش از ازدواج با یکدیگر رابطه داشته اند،بعد از ازدواج، در حل مشکلات خود عاجزند؛زیرا که نسبت به یکدیگر بسیار بدبین هستند.

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
من هرکیو دیدم داشته منظورم با شما نیس اما گفتم الان بچه ها از سن کمم میخوان اینو تجربه کنن که خیلی ب ...

کاش نوجوان ها و به خصوص دختران ما آگاه تر بشن.

شما هم ان شاالله یک زندگی مشترک رو با یک آدم درست و پاک تجربه میکنید و عاقبت بخیر و خوشبخت بشید.

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2803

استارتر جان، این همه گفتیم شما هم تائید کردی مواظب باش نیوفتی تو تله دختر خوب

اون اقا اگر قصدش ازدواجه بگید بیان خواستکاری زیر نظر خانواده ها صحبت کنید مشاور خوب برید بعد تصمیم بگیرید وگرنه که بذاریدش کنار از من گفتن بود

واسه سنشونه منم تو 15یا16سالگی هروقت با رفیقم میرفتم بیرون  ب اون شماره میدادن ب من نمیدادن البته اون هیکلش خیلی از من بهتر بود و من قیافم و تیپم از اون بهتر بود پسرای هولم ک دنبال هیکلن و من خیلی ناراحت میشدم ک چرا از اون خوششون میاد از من ن ولی بعدش ک ب بلوغ عقلی رسیدم فهمیدم خیلی بی ارزشه اینچیزا الا و تا الانم از هیچکس خوشم نیومده فقط از ینفر خوشم میاد ک اونم معلوم نی بم حس داره یا ن ولی خب الا دیگ خیلیا از من خوششون میاد ک دیگ برام مهم نیستن هیچکدوم 

2804

جالبه نمیدونستم  فک می کردم فقط مال خودم به شکست خورده میدونید مال من همیشه نفهم در میومد ولی دیده بودم دختره خنگ کامل حتی درسم نمی خوند تو دوره دبیرستان راجع به تعویض رشته حرف می‌زد و می گفت دوست پسرش زله اش کرده بود به خاطر دو‌دقیقه  دیر اومدن خیلی هم دلخور، یادمه بلز تو کالج اومدم طرف واقعا دریغ از خوندن یه خط نت جزوه همیشه وبال طرف بوده پسره همه کار براش می کرد ولی باز مال ما همیشه قالمون می‌ذاشتن  یا سو استفاده می کردن حتی یادمه باز مورد آشنایی پیش اومد مال من سواستفاده ولی مال طرف  حتی  پایان نامه دختره هم اون نوشت هرچند دختره هرزه میگفت قدر شوهر تو‌بدون دآخه الاغ شوهر منه پس چرا تو اولویت اولشی همه اش هرکر راه می اندازی  معلوم نیست زنیکه هرزه چه گهی خورده پسره اومده دروغکی گفته این رل اینه چه حرفا من فقط آشنا می شدم بعدم تمام پسریکه نتونه برای شما باشه یعنی لاورت نیس نه زنگ، نه پیامک، نه هیچ کار رمانتیک  چه برسه هزارتا کثافتکاری که بعضی به اسم عشق برا معشوقه اشون می کنن دختره هرزه کامله ولی پسره وفاداره حالا نا اینکه رفتارها مردم درست باسه ولی  من یکی هم نداشتم تازه نگاهم به ازدواج بد شده می ترسم با یکی ازدواج کنم همش یاد عشق قبلیش باشه یا بیاد جلو جمع منو تحقیر کنه ، یا حتی همین الان می دونید هیشکی برام رشوه نگرفت چه شکلی آدم ازدواج کنه ؟حالم از کل مردها بهم می خوره مابقی رو نمیدونم اما من یه دقیقه دیر کنه تو  فکرم کارپمن میره کراشم نزده به نظرم همه متاهل یا در شرفشن  تازه مسخره ام شده ام موندم باز قراره شوهر آینده نکنه از این پخ ها بوده که می شسته منو مسخره می کرده بهم می گفته گوشی ، قارچ. دم دستی ، دختره هیچ گهی نمی خورده ملت نوکر بی جیره مواجب ما یه رژلب نخریده این هول آویزون چرا خدا داند دختره کلا آوازه هرزگی هاش همه جا پیچیده من شدم گوشی دم دستی 

یه مدت میگفتم مزخرفه ولی الان موافقم به نظرم اول خودتون باهم آشنا شید بهتره تا کلی روند لوکس قانونی برید مثل ازدواج سفید که تو کاروان انجام شه بهتر از خونه اجاره ایه

اینا ک خوبن 

اونایی ک همش بخودشون انگ ترشیدگی میزنن و ماکزیمم ۲۵ سالشونه 

یا کل سایتو پر از چسناله از ناباروری و اقدام میکنن و حداکثر ۲۳ سالشونه بدجوری تومخن

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خودم با همسرم تو دانشکاه اشنا شدیم سالهای زیادیم دوست بودیم،بنظرم ازدواج با دوستی بهتر از سنتیه اما بشرطیکه به هر ادمی پا ندی،معیارای درستی داشته باشی و خط قرمزای رابطرو رعایت کنی

در گریختن رستگاری نیست                                           بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند 🌱📚💡
2801