2777
2789
عنوان

امشب مهمان غریبه داشتم پذیرایی چطور شد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 8206 بازدید | 182 پست
سلام خانمی من خودمم ۹۹درصد مواقع فقط دونوع درست میکنم ...ولی امشب بنا به دلایلی ۳نوع شد ...بستگی به ...

میدونم گلم ولی دوستان ناراحت شدن ک من تعریف کردم خب واقعا خوشم اومد از سلیقت ک تعریف کردم بخدا نمیدونم چرا اینجا هراتفای بیفته همه گارد میگیرن و میزنن توذوق🥺☹️🥺

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۲شهریور۱۴۰۳ ساعت ۱۶و۳۰دقیقه اولین لگدزدنای نی نیمو فهمیدم الهی قربونش برم دخترنازم نفس مامان  خدایا مسافرکوچولوموسپردم بخودت بسلامت ب مابرسون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا همه گارد گرفتن نسبت به عکس گرفتن استارتر؟منم امشب واسه شام مهمون داشتم مهمونم گفت یه عکس بگیریم ...

بعضیا فقط دنبال ایراد گرفتن از بقیه هستن و اینکه بزنن تو ذوق دیگران

بد دل و عقده ای هستن این افراد

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2796
سلام این سوال رو زیاد جواب دادم ...گلم باور کن عکس گرفتم و فشار دادن دکمه ثبت عکس ۵ثانیه کمتر زمان م ...

اها چون من مهمان های عادی هم از نظرمون زشته بی احترامی ب مهمان هست از ظروف یکبار مصرف دلی خوب کار کردی.خیته نباشی عالی بود

.

سس سالاد رو اگه تو ظرف مخصوص سس سرو میکردی بهتر بود.

چون میگی غریبه ان گفتم وگرنه به شخصه عاشق سادگیم.

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم وقتی از جهان می‌ترسد به دیوار تکیه می دهد.
بعضیا فقط دنبال ایراد گرفتن از بقیه هستن و اینکه بزنن تو ذوق دیگران بد دل و عقده ای هستن این افراد

واقعا رفتم‌ توفکر 

نکنه رفتار منم بد بوده  و نباید عکس میگرفتم

خدایا دستمو ول نکن 💙

سفرتون پربرکت تن صاحب سفره سلامت ..این همیشه عمم اخر سفره میگه ....منم ۳نمونه غذا درست میکنم ..عاشق مرغات شدم و عاشق سرویس غذاخوری خیلی خوشکلن بشفابات.ان شالله همیشه روحیه مهمون نوازیتون حفظ کنین خیلی خوب 

من آشپزیم خوبه ولی هیچوقت قلق آبکش کردن برنج رو یاد نگرفتم میشه بی زحمت توضیح بدین

منم از مادرشوهرم یاد گرفتم چون مجرد بودم مادر خودم همیشه کته درست میکرد...برنج و با آب میزاری رو گاز میزان آب متوسط باشه نسبت به اندازه برنجت نمک بزن مثلا من واسه ۴/۵پیمانه یک قاشق پر میریزم به جوش اومد برنج قل خورد ۵/۶دقیقه بعد خاموشش کن آبکش کن یا برنج و بردار بین دوتا دستت تست کن اون طور دستت میاد مثلا نرمه یا سفته و دقیقه چند باید خاموشش کنی اگه یخورده هم نهایت سفت تر برداری مشکلی نداره موقع دم کشیدن نهایت یک نصفه آب سرد بریز تا برنج نرم ترشه و قد بکشه قشنگ

مگه چیه،من از همه ی سفره هان عکس دارم،یادگاریه،گاهی چند سالو از یه مهمون داریم با هم میبینیم تجدید خ ...

مهمان واسه غذا معذب میشه

مثل اینه که شما قبلا خودتون همچین غذاهایی نخوردید و واسه مهمان ظاهر سازی کردید یا کار شاقی کردیدغذا پختید 

ثروت به سمت من می آید ثروت من چیزایی هست که دوست دارم ☺
ووووییی دلم خواست همه چی عالی بود فقط جسارت نباشه ظرفی که توش میوه چیدی رولت خوریه،توش شیرینی بچین ...

سلام حق با شماست ظرف میوه ام خیلی گود هست هرچی میریزم توش پر نمیشه مجبور شدم تو این بچینم باید برم بازار ظرف خوشگل بخرم از این سفیدها که زیرش چوبه 

واقعا رفتم‌ توفکر  نکنه رفتار منم بد بوده  و نباید عکس میگرفتم

نه چه عیبی داره

بنظر من حس صمیمیت رو میرسونه اینکه بگی عکس بگیریم یادگاری بمونه

یا حتی بدون گفتن اخه کاری نیس که متوجه بشن همه

ادم انقد زحمت میکشه دوست داره یه عکس از زحمتاش بگیره

بعدم شما متوجه نشدی عیبی نداره اصن 

من خودمم جایی برم مهمونی یا مهمون بیاد میگم عکس بگیریم

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
نه چه عیبی داره بنظر من حس صمیمیت رو میرسونه اینکه بگی عکس بگیریم یادگاری بمونه یا حتی بدون ...

😍😍مرسی عزیزم

اینجا خیلی ها بد دل هستن ادمو به شک میندازن

خدایا دستمو ول نکن 💙