2777
2789
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 2118 بازدید | 92 پست
اگ میترسیدن‌ خیانت نمی‌کردن

معذرت میخوام مردی که خیانت میکنه ازاونی که میدون طرف زن داره ولی میره تورابطه اون مرد هرزه تره

کاربر آقا (الله من یارش تونگه دارش)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معذرت میخوام مردی که خیانت میکنه ازاونی که میدون طرف زن داره ولی میره تورابطه اون مرد هرزه تره

.    وقتی مرده دلش به حال زنی ک بش تعهد داره نمبسوزه‌ وپای عهدش نمیمونه.. چطور یه زن غریبه باید نسبت ب اون خانم دل بسوزونه‌ پا ب اون مرد هرزه نده

.    وقتی مرده دلش به حال زنی ک بش تعهد داره نمبسوزه‌ وپای عهدش نمیمونه.. چطور یه زن غریبه ...

موافقم باحرفت من خودم ترس ازدست دادن خانوممو دارم یعنی ارزو دارم قبل خانومم بمیرم

کاربر آقا (الله من یارش تونگه دارش)
2796

خیانت بخشودنی و قابل ترک نیست

زورت بیاد امضام صورتیه فقط من رنگ صورتی دارم گیلیلیلیلی😁😂💗۱۴۰۳ الان داری با خودت میگی خب ده کیلو وزن اضاف کردنو من توی یه ماه اضاف میکنم چه خبرهه…..؟ من لاغریم ارثیته و کلیم میخورم اما چاق نمیشم از انواع قرص و پودر هم امتحان کردم و نشد… اما تا عید امسال یه هیکل ناز دارم😍😍♥️

من نمیدونم شرایط شمارو

اما من هرگز نمیتونم ببخشم

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
واقعا دیگه خوبو بدو نمیدونم ولی تصمیم دارم برم پیش مشاور و حلش کنم چون دارم نابود میشم 

اگه بار اوله فرصت بده به زندگیت به شرطی که اون منشی اخراج بشه

من دلم تنگه یه زنگته تنگ صدای قشنگته میشه برگردی؟ خیلییی دیر کردی نی نی یار جان هفت جدت کاربریم نترکون به جان هفت جدو ابادم این کاربریم هجدهمم هست بقیه ترکید😐💔میشه از ته دلت دعا کنی تا ماه دیگه مشکلاتمون حل شه بریم سر خونه زندگی مون🤲🏻😉     انشاالله  ۱۴۰۲/۵/۱۳.   بخدا دلم نمی بخشتت زدی قلبم تو شکستی 🥀من حسابم ز همه مردم این شهر جداستــ♡:) من امیدم به خدا بعد خداهم به خداستــ🦋🍃    ❮قوت‌قَلب‌اونجا‌که‌  خدا‌میگه'لاتَخافا انَّنی مَعکُما اسمَعُ وَاری'  نترسید‌بَندِگان‌من‌حَواسم‌بهتون‌هست‌  می‌بینمتون‌،می‌شنومتون..🫂♥️🦋❯ ️  
بهم گفت هوس بوده واقعا نفهمیدم چیکار کردم  میگه من واقعا عاشقتم اگه مهم بود برام نمینداختم بیرو ...

برا تضمین حرفش بگو چیزی بنامت بزنه یا حق طلاق و بگیر ازش فقط همین 

هیچ کس ارزش اعتماد تو رو نداره پس ب احدی دلگرم نشو و اعتماد هم نکن ✌
صحبت کردم باهاش و اشتباهاتشون قبول کرده گفته که من درکت میکنم خیلی سخته کمکت میکنم تا خوب بشی خودمو ...

ازش تعهد محضری بگیر

اگه توانشو داره مهریه یا ملک و ماشین و ... به نامت بزنه

حق طلاق بگیر ازش

...

شوهر من چندین خیانت کرده،در حد چت بوده با ۴_۵ نفر،اینارو من متوجه شدم طی این ۵ سال همه موهام سفید شد داغون شدم.

گفتنش راحته ولی از درون آدمو نابود میکنه.

من نبخشیدم

بار اول حق طلاق داد و یه ملک

بعد حضانت بچه ها،اینجا از اون زن که شوهرم داشت شکایت کردم ولی قاضی گفت چون بحث آبرو و بنیان خانواده و ... ببخش و بگذر.

الان دوباره فهمیدم با یه زن خراب چت کرده،یعنی من فقط چتشو دیدم

چمدونمو بستم و میخوام با بچه هام برم یه جایی که دستش بهم نرسه