2733
از ویژگیهاز ظاهریش من عاشق شونه های پهن و رگ دستاشو و گردنشم😍از نظر اخلاقیم صداقتشو خیلی دوس دارم ب ...

😂😂😂 

زدم به تخته برات

ولی خداییش خوبی هاش بیشتره

دنیا پر از رنج است، با این حال درختان گیلاس شکوفه می‌دهند🌸
بنظرم شماهایی که دوس پسرتونه زیاد حالا به خوبیاش فکر نکنین دو روز دیگه طرف نندازه بره همه تاپیکا بشه ...

واح 😳

خواست بره ام بره

نفرین فحش چرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂  زدم به تخته برات ولی خداییش خوبی هاش بیشتره

مرسی عزیزم بیشتر که هست ولی تو معلومه آدم لجباز ندیدی نمیدونی چه جیگری از ادم در میارن ادمای لجباز🤣لامصب در حدی لجبازه ک اگه حتی بهش بگم فلان چیزو بده بمن کنار دستشم باشه میگه نه نمیدم بعدش؟سریع میاره میده ولی در هر صورت نه رو باید بگه ک خیالش راحت شه😂😂😂😂

مرسی عزیزم بیشتر که هست ولی تو معلومه آدم لجباز ندیدی نمیدونی چه جیگری از ادم در میارن ادمای لجباز🤣 ...

😂😂😂

چقدر تو صبوری خوشبحالش