2733
عنوان

من نمیدونم روزه بگیرم یا نه؟

312 بازدید | 5 پست
تاریخ آخرین پریودیم 2ماهه پیشه چون پریودم نامنظمه از جمعه شب لک بینی دارم اول ترشد قهوه ای بود ولی دیروز یه کم خونی شد خیلی خیلی کم هستش اصلا رنگ خونم نیست.....نمیدونم حیضه یا استحاضه؟؟؟؟؟؟شما تا الان اینطوری شدین؟
معجزه خبر نمی کند با احتیاط ناامید شوید[smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
اگه دوران خونریزی با لکه بینی کمتر از ده روز بشه حیضه ولی اگه بیشتر از ده روز بشه روزهای لکه بینی استحاضه حساب میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم زنگ بزمن مرجعت بپرس
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥