2733
عنوان

اونجامو عمل کنم یاچی؟🍑

435 بازدید | 12 پست

بچها توروخدا ی راهکار بدید عملی چیزی داروی قرصی بدنم لاغره باسنم ندارم اصلا میخام یکم حجم بگیره سرکارم میرم وقت نمیکنم برم باشگاه جون عزیزتون ی راهکار بدید توروخدا 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

موضوع تیترت منحرفه

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .

باشگاه هم اگه نمیری برو پیش مربی بگو برات برنامه چاق کننده بنویسه تو خونه بیکار که میشی ورزشش انجام بده و برنامه غذاییش هم حتما انجام بده هرکار میکنی عمل نکن عوارض زیاد داره خیلی میشناسم به خاطر یه عمل کوچیک حتی با بهترین دکتر اوضاع خوبی ندارن و حتی بعضیشون فوت کردن 

منم ندارم🤣 دغدغه سالیانم بود ولی الان باهاش کنار اومدم🤔 یسریارو میبینم حق منو انگار خوردن اعصابم خط خطی میشد😄 تو مهمونیا پروتز بذار لباست قشنگ بشه ولی کلا کسایی که میخوان یکم کلا پر بشن صبحانه کره لادوم زمینی با عسل خیلی سریع میتون اضافه کنن خودم ۱۳کیلو چاق شدما ولی تو همه جا 

یه بار یه تبلیغ تو یوتیوب دیدم خانمه با. سن تختی داشت بعد یه شرتی پوشید که بعد از پوشیدنش شد جنیفر لوپز😅نمیدونم از اینا تو ایران هم پیدا میشه یا نه اگه وقت ورزش نداری عمل هم که عوارض داره تازه شما که سر کار میری خیلی برات سختتر میشه چون تا یه مدت نباید خیلی بنشینی، یدونه از اینا بگیر😅

«وقتی دیگران را قضاوت میکنی؛ آنها را نه، خودت را تعریف میکنی» وین دایر