2733

توی کرج جایی که هم ماهر باشه، هم مناسب بگیره هم جو ارایشگاه و خودش خاله زنک نباشه سراغ دارین؟

برای یه مرتب کردن و یه کم خورد کردن جلوی مو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قصر عروس شاهین ویلا تو کرج خوبن اگه از نسرین وقت داشت بگیر خیلی گله

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
یه سر میخوای بری مو کوتاه کنی دیگه چکار ب جو آرایشگاه داری

خیلی مهمه باید کار داشت

بعضی آرایشگاه ها خیلی بی کلاس شدن بیشتر شبیه مجلس غیبت هستن

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
من تاحالا آرایشگاهی که خاله زنک نباشه ندیدم هر جا بری همینه سخت نگیر برو خودت حرف نزن

بعضیا بهترن

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2706