2733
عنوان

میخام اونجام بزرگ بشه🙄

1771 بازدید | 47 پست

بچها من به شدت لاغرم قدم ۱۶۵ وزنم ۴۶ کیلو توروخدا اگ چیزی بلدید که چاق میکنه بگید پاهام خیلی لاغره میخام یکم پاهام پر تر بشه لباس میپوشم خیلی تو تنم بده خسته شدم از لاغری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من چی بگم که ۴۳ ام

😐تو شاخص توده بدنی منو تو برهوت نشون میده ولی از نظر خودم خوبم نمیخوام چاق بشم

ناگهان در کوچه دیدم بی وفای خویش را   باز گم کردم ز شادی دست و پای خویش را   گفته بودم بعد از این باید فراموشش کنم    دیدمش وز یاد بردم گفته های خویش را":)                 تیکر تولدمه:))
من چی بگم که ۴۳ ام 😐تو شاخص توده بدنی منو تو برهوت نشون میده ولی از نظر خودم خوبم نمیخوام چاق بشم

😂😂😂

چن سالته

قدت چنده

خیلی دوست دارم کنکور قبول بشم🥺🥲و خانوادم رو سربلند کنم🥺🤍
عع

آره تازه یکی از آشناهامم ۳۸😐اون وضعش خراب تر از ماس البته ریزه میزه اس ولی داره میشکنه

ناگهان در کوچه دیدم بی وفای خویش را   باز گم کردم ز شادی دست و پای خویش را   گفته بودم بعد از این باید فراموشش کنم    دیدمش وز یاد بردم گفته های خویش را":)                 تیکر تولدمه:))
😂😂😂 چن سالته قدت چنده

قدم ۱۶۴ 

2706