2777
2789
عنوان

فیلم ابلق

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 49 پست

ادمای متظاهر بهش میگفتن حاجی ولی لجن دراومد،خانم هایی ک بیگناهن ولی اخرش کاسه کوزه سروشن خراب میشه و باید قربانی فرهنگ غلط بشن

مردای سواستفاده گر،نادیده گرفته شدن زن حتی تو رابطه جنس.ی با شوهرش،و...

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖یاخوا کورد هەر بمێنێ

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
ادمای متظاهر بهش میگفتن حاجی ولی لجن دراومد،خانم هایی ک بیگناهن ولی اخرش کاسه کوزه سروشن خراب میشه و ...

زنش که از کاراش خبر داشت و میخواست طلاق نگیره🤦‍♀️

فیلمش عین زندگی من بود با این تفاوت که من از بردار شوهرم دور شدم و به شوهرم نگفتم 😔 قطع ارتباط کردم ...

عزیز دلم خدا از شرش دورت کنه🫂

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖یاخوا کورد هەر بمێنێ
زنش که از کاراش خبر داشت و میخواست طلاق نگیره🤦‍♀️

اینو یادم رف بگم😭فک کن ی زنب جایی برسه با شوهر خیانت کارش بمونه ،درد بزرگیه اونم ی جور دیگه قربانی بود و گنا داشت🥲

عزیز دلم خدا از شرش دورت کنه🫂

😭بخدا مترسم حتی خونه مادر شوهرم برم از بس بدم میاد باهاش روبرو شم از شوهرمم میترسم 

خدایا شکرت 🙏🏻🌿 عاشق نی نی سایتم بیشتر وقتمو توی نی نی سایت میگذرونم چون علاقمندم به اینجا به شما به نظرتون و ایده هاتون ❤💫 تا جایی که بتونم توی تایپکا نظرایی میدم که بدردبخور باشه 🌹�😊 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم 🙂🙏🏻اقایون به هیچ وج درخواست دوستی ندید درخواست بدید براتون تایپک گزارش میزنم 😒متاهل👫🏻💍
اینو یادم رف بگم😭فک کن ی زنب جایی برسه با شوهر خیانت کارش بمونه ،درد بزرگیه اونم ی جور دیگه قربانی ...

ولی من دلم براش نسوخت بخاطر النگو و ماشین و فلان آدم نباید شخصیت و غرورشو له کنه

درسته واقعیت جامعه هستش ولی نباید همچین فیلم های ساخته بشه که بیشتر عادی بشه زنا فکرکنن همیشه باید ب ...

مردای دورو ورم ک دیدن فیلمو همون حس منو از فیلم گرفتن،انزجار وعصبانیت از جلال،و قربانی شدن زن ها 

😭بخدا مترسم حتی خونه مادر شوهرم برم از بس بدم میاد باهاش روبرو شم از شوهرمم میترسم 

کاش خیلی نبینیش،رفت و امدا کم ش،یا مجبور ی ببینیش خیییییلی سرد باشی،نذاری باهاش تنها بمونی 🥲

2801