2777
2789

قدیمی و جدید فرقی نداره بگین بریم گوش بدیم خودم 

آهنگ توبه کردم کسری زاهدی

آهنگ بی معرفت مرتضی جعفرزاده

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دومین فندوق قشنگمه هنوز نمیدونم جنسیتش چیه ولی میشه دعا کنید سالم باشه ..امروز ۱۷ مرداد ۴۰۳تو ۱۴ هفتگی جنسیتش مشخص شد و من برا دومین بار دارم پسر دار میشم💙خدا به همه اونایی که نی نی دوست دارن و نمیشه نی نی گوگولی بده الهی .💖💗

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
2804

یمدته وقت نمیکنم اهنگ گوش بدم

ولی اهنگی ک همیشه دوس دارم تیتراژ سریال گرگو میشه محمد معتمدی

و اهنگ مالِ منی معین زندی

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید
کلییییی هست نمی‌دونم کدومو بگم

بگووووو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دومین فندوق قشنگمه هنوز نمیدونم جنسیتش چیه ولی میشه دعا کنید سالم باشه ..امروز ۱۷ مرداد ۴۰۳تو ۱۴ هفتگی جنسیتش مشخص شد و من برا دومین بار دارم پسر دار میشم💙خدا به همه اونایی که نی نی دوست دارن و نمیشه نی نی گوگولی بده الهی .💖💗
شهر پر حسوده لطف کن عشقمونو نده لو‌لو‌لو🙄🙄از صب تو‌دهنمه🥴😂

وای چقد این اهنگ سوژه خندس 😂

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید
آهنگ دوس..ت پ... سرم خله شاید اون ی تیکه که میگه دو.ست .پسرم خله مزخرف باشه ولی بقیش عالیهههه اونلی ...

مرسی عزیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801