2777
2789
عنوان

اونهایی که یه رابطه رو تونستن تموم کنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 89 پست
خیلی غم انگیزه.من میخوام اون قسمت ذهنم و قلبم پاک بشه اشکم نمیاد دیگه وگرنه دوسدارم بازم عزاداری کنم

عزاداری فقط گریه کردن نیست که

غمگینب و رنجه

گریه سرازیر شدنشه

اینم بگم این چیزی نیست که توش غرق بشید. خودتون باید کم کم بخواید و قبول کنید زندگی جدیدی دارید.

من ۴ سال تمام توی رابطه‌ی کامل بودم و زندگب کردم و ۴ سالش هم خوب بود و خوش گذشت

۴ بار هم نشد دعوا کنیم حتا. آخرشم توافقی و با اینکه هنوز هر دو همدیگه رو دوست داشتیم جدا شدیم. خیلی سخت بود و هنوزم هست

اما چاره‌ای جز مدارا نیست

باید پذیرفت وقتی یه چیزی تموم شده دیگه تموم شده

پشیمونی هم اشتباهه

به این فکر کنید که الان اگه از ایشون بخواید برگرده و اونم برگرده رابطتون اون رابطه‌ی قبلی نمیشه هیچوقت و بیشتر هم پشیمون میشید.

اینکه رابطه‌ی شما لانگ بوده و کوتاه مدت، به همون اندازه هم دوره‌ی عزاداریش کمتره

البته اگه رابطه‌ی اول باشه سخت تره یکم.

در کل یادتون باشه که خودتون باید بخواید و خودتون رو توی باتلاق غم عشق از دست رفته نندازید

رنج و غم یه اعتیاد مازوخیستی ناجوری داره که به راحتی میتونه زندگیتون رو تحت الشعاع خودش قرار بده

یهو به خودتون میاید می‌بینید ۴.۵ سال زندگیتون بابت چیزی که نیست فقط خودتون رو تنبیه کردید

این زمان ها دیگه برنمیگرده

خیلی بهتر میشه ازش استفاده کرد

قدرشو بدونید

خُنَک آن قمار بازی که بِباخت آنچه بودش / بِنمانْد هیچش الا هوس قمار دیگر
نمیدونم  هفته اول میخواستم برگرده ولی الان فقط به خودم میگم هرچی که شد سعی میکنم هی به خودم ب ...

اسمت افسانه اس؟ افسانه جون برات دعا میکنم صلاحت هرچی هست همونشه. امیدوارم روزای خوب زود برسه برات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی فداتشم خیلی ممنونم بابت حرفات خیلی حالمو خوب کردی و واقعا امیدوارشدم. الان از رابطه جدیدت راضی ...

قربونت خوشگلم❤️

با ایشونم چندسال دوست بودیم ولی الان مزدوج شدیم😍

یه توراهی ام داریم🥰

سرطان رو شکست دادم🤙🏽پسرم مدتهاست که دیگه صدای خندهاش تو خونه ام نمیپیچه🖤لی‌لی هستم🌱موسیقی هنر من نیست شغل منه،درباره بیماریم یا زمینه کارییم و مهاجرت به المان و ترکیه با توجه به تجربه ام بهتون پاسخ میدم💚فمنیستم✌🏽فرزند کوروش...🫀حامی حیوانات و مامان دوتا هاپو😍وگنم💚با ادمای متعصب کنار نمیام😄با احترام مسلمون نیستم🤍دوباره مامان شدم یه فرشته جدید تو دلمه🥰😍❤️ قرار نیست تمام زندگیم رو وقف کوچولوم کنم❤️قبل از اینکه مادر باشم،یک زنم که مستقله،شاغله،دارای عقل سالمه و برای نیازهای فردیش،حقوق اجتماعی و خانوادگیش میجنگه🌱پس سعی نکن لایف استایلتو تحمیل کنی دوست عزیز،چون الویتم فقط خودمم🤍✌🏽من با دوست پسر خودم ازدواج کردم که با دوست پسر یکی دیگه ازدواج نکنم...حق الناسه بلاخره😂🤦🏽‍♀️پایان شب سیه صبح سپید است✨برای تو ،برای چشم‌هایت...برای من،برای درد‌‌‌هایم...برای ما،برای این همه تنهایی،ای کاش خدا کاری کند♥️مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.اعتقادات هرکس مث مسواکه                                        خواهشا ت حلق بقیه نکنید
ببین من زیاد نمیخوام بازش کنم چون اینجا جاش نیست ولی این شخصی که میگم ما باهم رابطمون خیلییی فراتر ...

دقیقا درسته گل 🌹

من یه سوال بپرسم 

پسر ۳۱ ساله ای که خودش رفت 

فکر کنم چون که من دختر با چارچوب و خانواده داری بودم 

با اینکه من بهش احساس داشتم 

ولی دید از لحاظ ه و س و خوشگذرونی چیزی از من عایدش نمیشه زود رفت 

ولی بعدش دوباره میومد توی اینستا از پیج کاریش درخواست میداد 

یا یه کاری میکرد نشون بده من هنوز بهت فکر میکنم 

یا عکسی ک من دوست داشتم میذاشت پروفایلش و ...

ولی حرف مستقیم نمیزد 

دردش چیه ؟؟

من خر دوباره امیدوار شدم 

ولی حرف مستقیم نمیزد دوباره به کارا و اداهاش بیخیال شدم 

من دوست داشتم همسرم میشد 

یعنی هیچ راهی نیست 

؟؟

اوایل پیج کاریش رو لایک میکردم 

خواستگار سنتی برام اومد دیدم داره توی زندگیم اثر میزاره رهاش کردم چون قصد جدی نداره انگار ؟

ادا مدا در میاره ( مثل درخواست و پروفایل مورد دار و ... ) چه کار کنم ؟

البته جدیدا شمارشم پاک کردم 

لطفا کامل در مورد این موجود پلید توضیح میدید 🌹🙏

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
اسمت افسانه اس؟ افسانه جون برات دعا میکنم صلاحت هرچی هست همونشه. امیدوارم روزای خوب زود برسه برات

الان تایپیکی دیدم که زدی بالاخره دیدمش رفتم یادخودم افتادم انقده بغض کردم 

ممنون عزیزم توهم انشاالله باآدم درستش اشنابشی 

عزاداری فقط گریه کردن نیست که غمگینب و رنجه گریه سرازیر شدنشه اینم بگم این چیزی نیست که توش غرق ب ...

مرسی که وقت گذاشتی. خیلی ممنون. دقیقا ما هم فک میکنم دو سه بار لفظی دعوامون شد اونم نه جدی ولی من از یه جایی حس کردم قصدش نیست ادامه زندگیشو با من طی کنه حس کردم براش صرفا دوستم نه بیشتر. وابستم بود ولی عاشق نبود خودم تصمیم گرفتم برم که اگه واقعا منو میخواد برای به دست آوردنم تلاش کنه ولی سرحرفش هست و نمیخواد جدی بشه رابطمون. به قول شما الانم برگرده رابطمون مثل سابق نمیشه و حتی همین خاطره های خوب پوچ میشن سعی میکنم قوی باشم و قبول کنم دیگه تموم شده 

قربونت خوشگلم❤️ با ایشونم چندسال دوست بودیم ولی الان مزدوج شدیم😍 یه توراهی ام داریم🥰

عزیزززم باسلامتی و دل خوش. ان شاالله پایدار باشین مهربونم😘😘😘😘♥♥♥♥

دقیقا درسته گل 🌹 من یه سوال بپرسم  پسر ۳۱ ساله ای که خودش رفت  فکر کنم چون که م ...

ببین خوشگلم چند وقت باهم بودین؟

یعنی واضح بیان کرد هدفش از رابطه باهات چیه؟

اگه اول رابطتون مثلا چندماه گذشته بود یه همچین چیزی ازت میخواست که کلا بلاکش کنننن

ولی اگر بازم زمان زیادی گذشته بود و ایشون میدونستن شما دوست نداری همچین کاریو اهلش نیستی و لذت نمیبری بازم بیان کردنشم حتی خودخواهیه!

ببین رک برات یه مثال میزنم خودت ماشالا عاقلی متوجه منطورم میشی

ببین یکی از دوستام با یه اقایی ی سال دوست بودن بعد به اجبار پسره (تاکید میکنممم به اجبار پسره و دختره انقدر عاشق شده بود که کلا کنترلی رو خودش نداشت) رابطه برقرار کردن

از اون به‌بعدپسره میرفت باهمهههه حرف میزد (با عرض معذرت عزیزم،ل*س میزد) بعد هروقت نیاز داشت برمیگشت با یه همچین کارایی غیر مستقیم دختره رو میکشوند سمت خودش...

به نظر من ایشون هدفش اینکه شمارو بکشه سمت خودش که غرور خودش نشکنه😅

حالا یا با شما ارتباط بگیره که وابسته ات کنه

یا دوباره چیزایی که میاز داشته رو بیان کنه و شانسشو امتحان کنه

ولی درکل به نظر من همچین ادمی که شما رو تو شرایطی قرار میده که دوستش ندارین و لذت نمیبرین به شدت ادم سمییِ

و قطعا باید سعی کنی بزاریش کنار عزیزه دلم چون به روحت اسیب میزنه

سرطان رو شکست دادم🤙🏽پسرم مدتهاست که دیگه صدای خندهاش تو خونه ام نمیپیچه🖤لی‌لی هستم🌱موسیقی هنر من نیست شغل منه،درباره بیماریم یا زمینه کارییم و مهاجرت به المان و ترکیه با توجه به تجربه ام بهتون پاسخ میدم💚فمنیستم✌🏽فرزند کوروش...🫀حامی حیوانات و مامان دوتا هاپو😍وگنم💚با ادمای متعصب کنار نمیام😄با احترام مسلمون نیستم🤍دوباره مامان شدم یه فرشته جدید تو دلمه🥰😍❤️ قرار نیست تمام زندگیم رو وقف کوچولوم کنم❤️قبل از اینکه مادر باشم،یک زنم که مستقله،شاغله،دارای عقل سالمه و برای نیازهای فردیش،حقوق اجتماعی و خانوادگیش میجنگه🌱پس سعی نکن لایف استایلتو تحمیل کنی دوست عزیز،چون الویتم فقط خودمم🤍✌🏽من با دوست پسر خودم ازدواج کردم که با دوست پسر یکی دیگه ازدواج نکنم...حق الناسه بلاخره😂🤦🏽‍♀️پایان شب سیه صبح سپید است✨برای تو ،برای چشم‌هایت...برای من،برای درد‌‌‌هایم...برای ما،برای این همه تنهایی،ای کاش خدا کاری کند♥️مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.اعتقادات هرکس مث مسواکه                                        خواهشا ت حلق بقیه نکنید
عزیزززم باسلامتی و دل خوش. ان شاالله پایدار باشین مهربونم😘😘😘😘♥♥♥♥

قربونت بشم عزیزم❤️😍

امیدوارم زندگی باب میلت رقم بخوره زیبا🫀

ببین خوشگلم چند وقت باهم بودین؟ یعنی واضح بیان کرد هدفش از رابطه باهات چیه؟ اگه اول رابطتون م ...

مچکر نازنین 🌹

بله درسته 

انقدر نامرد بود 

خودش رفت ،  من پذیرفتم و فراموش کردم 

ولی با کارا و اداهاش دوباره دلم خواستش 

ولی حرف جدی نزد 

دوباره اذیت شدم 

ولی دیگه به طور کنارش گذاشتمش 

لیاقت هرزه ها رو داره نه دختر اصل و نسب دار 

کسی هم اطرافم نیست 

سنمم داره بالا متولد ۷۰ 

وگرنه هزار بار با کسی اشنا شده بودم 

خیلی سختگیرم 

لطفا درخواست دوستی ندید 🙏
مرسی که وقت گذاشتی. خیلی ممنون. دقیقا ما هم فک میکنم دو سه بار لفظی دعوامون شد اونم نه جدی ولی من از ...

امیدوارم که موفق باشید

خُنَک آن قمار بازی که بِباخت آنچه بودش / بِنمانْد هیچش الا هوس قمار دیگر
2801