2733

حالا چرا ژاپن

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون هم اسیاس هم از نظر تکنولوژی و امکانات عالیه

کاربری که صدا زدم تحصیلی رفته ژاپن اونم بورس گرفته و اطلاعات دقیقی داره 

صبر کن خودش بیاد بهت بگه

یه ازمون مهم دارم خودم کاربریمو بستم 😎 سراپا اگر زرد و پژمرده ایم     ولی دل به  پاییز  نسپرده ایم 😌😌.    «ناصر عبداللهی»

سلام استارتر ، یه مدل بورسیه میدن که توی اون نوشته شده حتی خرج بلیط هواپیما شمارو هم میدن 

اسمشو دقیق نمی‌دونم ولی لطفاً یه سرچ بزن و بورسیه های مختلف ژاپن رو ببین، تا راحت تر بتونی تصمیم بگیری 

سلام سفارت ژاپن تو ایران هر سال این بورسیه رو برگزار میکنه و تمام اطلاعاتش تو سایتش هست. هر بهار مهلت میدن برای اپلای. الان فکر کنم مهلت ارسال مدارک برای امسال یا تموم شده یا روزای آخرش هست. 

بورسیه اش فول فانده و پول بلیت هواپیما با خودشونه. پول بورسیه برای تمامی مخارج زندگی کافیه. موقع رفتن اگر حدود دو تا سه هزار دلار با خودتون داشته باشید کار خیلی راحت تر میشه (۱۵۰۰ دلار که حتما ضروریه چون حدودا یه ماه، یه ماه و نیم اول باید از جیب بخورید).

تقریبا هزینه خاص دیگه ای نداره. ویزاش رایگانه. مصاحبه و ازمون زبان سفارت هم همینطور 

فقط مخارج شخصیتونه می مونه دیگه. اماده کردن مدارک و بستن چمدون ها و این چیزا. کلا یکی از ارزون ترین شیوه های مهاجرته

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!