2777
2789
عنوان

آدما چرا اینجورین؟

82 بازدید | 14 پست

خانم همسایمون زن و شوهر پزشکی.

بعد پسرش گاهی میاد خونه ما با پسرم بازی کنه.

اینکه بجای بازی فقط اذیت پسرم میکنه به کنار.مجبورم ۴چشمی فقط مواظب بچم باشم.

خلاصه دیروز پسرش اومده خونمون.

بعد پسر نگهبان اومد دم در بسته پستی آورد. دید این خونمونه گفت میشه منم بیام داخل.

گفتم بیا.

پسر نگهبان ۲سال بزرگتره.

کلی باهم بازی کردن.و خدایی پسر نگهبان از لحاظ تربیتی و آروم بودن خیلییییییی بهتر از پسر همسایه هست..

خلاصه خانم همسایه بعد از نیم ساعت اومد دنبال پسرش دید پسر نگهبان خونمونه با عصبانیت بچه رو برد.

امروز صبح اومده دم در میگه بابت دیشب ببخشید.من حساسم.ممکنه تربیت بچه های نگهبان خوب نباشه رو پسرم تاثیر بذاره.

ناراحت شدم چرا وقتی پسرم خونتون بوده اونارو راه دادی!!!!!!!

خدایا شکرت

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

اصلا موندم چی بگم.

اینقد پسرش اذیت پسر نگهبان کرد.اما اون صبوری میکرد و چیزی نمی‌گفت.

منم گفتم اتفاقا بچه خیلی خوبیه.

بنظرم بذارین پسرتون باهاش بازی کنه.پسر عاقلی هست.

حالا پسر بیچاره اولین بار بود ک اومد خونه من

خدایا شکرت
توام میگفتی والا تربیت به نگهبان ودکتر بودن نیست اتفاقا خیلی پسر باادبی و من از ادبش خوشم میاد بس ...

کی رو راه دادم؟

پسر همسایه گاهی مثلا ماهی یه بار میاد خونمون.

اما پسر نگهبان اولین بار بود.

و خیلی پسر خوبی بود.

من کیک آوردم.پسر همسایه برداشت همه جای خونه ریخت و راه رفت.

اون نشست قشنگ خورد با چنگال و تشکر کرد

خدایا شکرت
کی رو راه دادم؟ پسر همسایه گاهی مثلا ماهی یه بار میاد خونمون. اما پسر نگهبان اولین بار بود. و خیل ...

مگه خودت نگفتی پسر نگهبان رو اون همسایتون که دکتره خونه راه داده بود ولی اومد خونتون دید گفت نگرانه تربیت پسرشه

همسایتون رومیگم

مگه خودت نگفتی پسر نگهبان رو اون همسایتون که دکتره خونه راه داده بود ولی اومد خونتون دید گفت نگرانه ...

نه عزیزم اون راه نداده.

پسرش خونه ما بود.

ک پسر نگهبان هم اومد خونه ما

خدایا شکرت
2801