2777
2789
عنوان

بارداری با اسکیزوفرنی

614 بازدید | 21 پست

مادرانی که الان باردارن یا افرادی که قصد بارداری دارن حتما از نبود اختلالات اسکیزوفرنی در خودشون اطمینان پیدا کنن راجب تجربه هاتون و شنیده ها صحبت کنید!

روانپزشکی
درصورت بارداری با اسکیزوفرنی احتمال مرگ جنین یا مادر بالای ۸۰ درصده

این حالا چه حالتیه؟توضیح بده لطفا 

۱۴۰۲/۱/۲۳ من ناامیدترین آدم دنیا بودم بخاطر مادر نشدنم بعد کلی امپول😭 و...ولی .....میاد روزی که مینویسم کنجدم عمر غمم خیلی کوتاه بود😍

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
این حالا چه حالتیه؟توضیح بده لطفا 

اصطلاح غیر علمی میگن طرف جن دیده، دیدن چیز های که بقیه نمیبینن و شنیدن چیزایی که بقیه نمیشنون و افکار و گفتار نا مفهوم و گوشه گیری که یه هفته طول بکشه

روانپزشکی
در واقع خطرناک ترین بیماری که یک مادر می‌توان در بارداری دچار بشه همین اسکیزوفرنی هست 

مادرم اسكيزوفرني نداره حتي تو فاميلم نداريم فقط خواهروبرادرم بيمار شدن

ختم قران و انواع چله انجام ميدم دوستان اگه خواستيد تو خصوصي درخواست بدين🙏

موردی بود در بهزیستی که نوزادی متولد شده و مادر دچار اسکیزوفرنی بوده و مشاجرات و دعوا و پرخاشگری با همسر داشتن که به ناگه طی این مشاجرات نوزاد از دست مادر میوفته با پیگیری های همسایه ها تماس با اورژانس اجتماعی گرفته میشه و برای مدتی نوزاد در بهزبستی مراقبت میشه

روانپزشکی
2801