2733
عنوان

هر سوالی راجع به اقدام و بارداری و زایمان ودارین بپرسین😚

| مشاهده متن کامل بحث + 3447 بازدید | 162 پست
دکتر زنان گفت فولیک ۵ بخور۶ماه بعداقدام کن

ی دکتر بهتر برو چون ب من قرص اووژن دکترم داد و یدفولیک 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قربووونت برم تو حوبی پسرت خوبه شیطونیاش شروع شده؟

فدات خوبم تو خوبی نیکی جون خوبه😍😍😍

ارههههه خیلییی شلووغ میکنههه🤪🤪🤪

چاردستپا سرعتی میره

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
چند وقته اقدامم ولی باردار نمیشم مشکل رحمم ندارم تخمک گذاریم دارم بنظرت مشکل چیه؟البته چند ماه پیشم ...

همسرتون آزمایش اسپرم داده؟؟

من میخوام سال دیگه اقدام کنم چه کار هایی یا تغذیه و آزمایشاتی باید انجام بدم 

درضمن دختر خاله پسر خاله هستیم و آزمایش ژنتیک هم دادیم اوکی بوده ولی من دوس دارم هر کاری که لازمه انجام بدم تا خدایی نکرده بعد اتفاقی نیفته

زندگی بافتن یک قالیست،نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه را اوست که تعیین کرده تو دراین بین فقط میبافی،نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگی ات را نخرند  
ینی نمیشه بعدش حموم یا wc. رف؟

ن دیگع نره من خودم ب توصیه یکی از اشناها اینکارو کردم حامله شدم 

قبل تر ها بعد پنج ده دقه میرفتم حموم 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
فدات خوبم تو خوبی نیکی جون خوبه😍😍😍 ارههههه خیلییی شلووغ میکنههه🤪🤪🤪 چاردستپا سرعتی میره

ای جووونم ۳ ماه دیگه تولدشه چه زود گذشت😍😍شبیه خودته؟

قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
اخه من قبل پریودی اصلااینطوری نبودفقط یه کم عصبانی میشدم ایناروزمانی که پریودبودم اتفاق میفتاد واینه ...

ممکنه باردار باشی صبر کن یک هفته از موعدت گذشت بیبی چک بزن

سلام میشه دوستان ب منم یه راهکار بدین الان ۷ ماهه ک اقدامم میخوام هرچی زودتر نتیجه بگیرم

میشه بگین چیکار کنم زود نتیجه بگیرم 

دکتر گفت ۷ماه کمه یکسال گذشت خبری نشد بیا

اما دختر عمم و عمه های کوچیکم مشکل دارن منم خیلی میترسم

تازه یکی مثلا فالم رو گرفت گفت یک سال و نیمه دیگه مامان میشی

خیلی میترسم استرس دارم

همینجوری کلی بخاطر عمه هام حرف پشت سرمه 😔

خرفهای مردم دارن اذیتم میکنن

نمیتونم از فکرش بیام بیرون

همه میگن استرس نداشته باشی میشه اما نمیتونم از فکرش بیام بیرون

گرده نخل نر از کجا تهیه کردید؟؟

از عطاری 

استان ما خیلی گیر میاد عطاری ها 

همسرتون هم آزمایش بدن شاید مشکل اسپرم باشه خودتون و همسرتون ازمایش تیرویید انجام بدین اگر همه اینا ...

خوبه اطلاعات در حد منه دکتره..  من ده سال نازایی دکترکرد تو چی

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
2706