2733
عنوان

هر سوالی راجع به اقدام و بارداری و زایمان ودارین بپرسین😚

| مشاهده متن کامل بحث + 3447 بازدید | 162 پست
قلب جنین تو چند هفتگی تشکیل میشه ؟ اگه تو ۵ هفتگی کیسه زرده دیده بشه ولی قطب جنین نه مشکل داره ؟&nbs ...

قلب جنین حدود ۶ هفته به بعد تشکیل میشه

ولی این برای همه یکسان نیس

یسری جنین ها تا ۹ الی ۱۰ هفته هم ممکنه طول بکشه 

ولی حدودا بین ۷ تا ۸ هفته که برین سونوی قلب تشکیل شده

نه مشکی نیس اوکیه 

۵ هفته خیلی زودت حتی فقط ساک هم دیده بشه اوکیه

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شوهرم ازمایش داد دوماه پیش حرکت اسپرمش ۲۶بود دکتر داروی اکتی من داد داره مصرف میکنه ، خودمم سونو دادم یه فولیکول ۱۹ داشتم ، حالا این ماه اقدام کردیم دعا کنید فردا پریود نشم اخه شوهرم خیلی ذوق و شوق داره همش میگه کاش باردار باشی😢

عزیزم ادرس میدی😂

ادرس مشخصی نداره باید زرنگ باشی پیداش کنی😂

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
خی داشته باشی یعنی قرار نیس باردار بشی بزار مودت بگذره بعد اگه پری نشدی  بی بی چک بزار انشالله ...

برام دعاکن توروخداااا

❤مرسی که برام دعاکردیدمن بامعجزه خداباردارشدم و۲ماهه هستم برام دعاکنیدسالم به دنیابیارمش👈👈👈قلب بچم تو۳ماهگی وایسادومجبورشدم سقط کنم خیلی بدبودخیلی😭دعاکنیدخدابهم یه بچه سالم وصالح بده خیلی دلم برلی خودم میسوزه
قلب جنین حدود ۶ هفته به بعد تشکیل میشه ولی این برای همه یکسان نیس یسری جنین ها تا ۹ الی ۱۰ هفته هم ...

من یه سقط داشتم که قلبش تشکیل نشده بود به خاطر اون نگرانم . بنظر هشت هفته تمام برم قلب تشکیل شده ؟ 

خدایا کمکم کن ..... 

من تابستون ی سقط تو هفته های اول داشتم دکترگفت بعد۶ماه اقدام کن من پریودیم بعداون سقط بهم ریخت از۲۵روزتا۴۸روز متغییرشد ولیماه گذشته منظم شد اما لک بینی بودبیشترررر ..و این ماه گفتم یکم گرمیجات بخورم که دوماه دیگه اقدام کنم  یهو بدموقع پری شدم طبعم گرم و تره چیکارکنم  ک پریم منظم شه بتونم اقدام کنم 

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥  دخیلک یا عباس   یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع)‌‌♥السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
2706