2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

بیماری صرع درمان داره؟

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...

افسردگی  .

درمانش چیه ؟‌

بی انگیزه ام . هدفیم ندارم . ۴ سال دنبال هدف گشتم پیدا نکردم ... رفتم روانشناس اونم پیش یک نفر نه . چندین نفر .

اما خوب نشدم .

هر سوالی هم بپرسی عالیه ‌.  شوهر عالی خانواده عالی هیچ مشکلی ندارم هیچ مشکلی .‌  

لطفا دعا کنید برای حاجتهام‌. لطفا دعا کنید برای بخشیده شدن گناهانم حق الناسایی که به گردنمه و نتونستم جبران کنم  .‌هر کسم خواست  زیارت عاشورا بخونه  برام . ممنونم .‌اسمم سمیرا 

در ادامه بگم  انواع ویتامینها رو هم مصرف میکنم .

لطفا دعا کنید برای حاجتهام‌. لطفا دعا کنید برای بخشیده شدن گناهانم حق الناسایی که به گردنمه و نتونستم جبران کنم  .‌هر کسم خواست  زیارت عاشورا بخونه  برام . ممنونم .‌اسمم سمیرا 
اختلال عدم تمرکز توی ۱۶ سالگی درمان داره ؟  اگر داره چه نوع درمانی راهنمایی کنید؟

اختلال عدم تمرکز ممکنه زیرمجموعه افسردگی . ADHD . OCD و یا دوقطبی باشه باید اختلال اصلی شناخته بشه

روانپزشکی

من اعتماد بنفس ندارم اصلا بعد هم توی جمع بخوام حرف بزنم استرس میگیرم حتی جمع کوچیک تپق میزنم توی حرفام بیشتر موقع هاهم هیچ حرفی برا گفتن ندارم اگه کسی حرفی بزنه ناراحت بشم سریع اشکم می‌ریزه بغض گلو خفه می‌کنه خیلی نااحتم که اینجوریم نمی‌دونم چکارکنم نمیتونم از خودم دفاع کنم 

2801