2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

سایت عمومیه از نظر من که مشکلی نداره هرکی میتونه عضو شه

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

نظری ندارم 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بعضی کاربرای آقا تاپیک مفید دارن

اما ۹۹ درصد مزاحمت ایجاد میکنن😐

یار دبستانی من👫 با من و همراه منی 🌫چوب الف بر سر ما 👩‍🎨بغض من و آه منی🌫 حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیا 🖤✨ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما 🌈🖤 دشت بی فرهنگی ما هرز تموم علفاش 🍂🍃خوب اگه خوب بد اگه بد مرده دلای آدماش 🖤🌈دست من و تو باید این پرده ها رو پاره کنه 🌟✅جز من و تو کی میتونه درد ما رو چاره کنه❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤

مهم نیس طرف زن باشه یا مرد

ورود افراد دروغگو و خاله زنک ممنوع باشه بهتره بنظرم😑

اگر دیدی کسی از تنهایش لذت میبره؛ بدون راز قشنگی تو دلش داره...🖤 و اگه تونستی حریم این تنهایی رو بشکنی بدون تو از رازش قشنگ تری...🙂 ️