2777
2789
عنوان

دوساله خواهرشوهرم شبا میاد پیش ما میخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 22673 بازدید | 347 پست
ی بار بگو نمیخام تو زحمت بیوفتی دیگه باید عادت کنیم اینجور راحت تریم هم ما هم تو😐اووووف خیلی بده

والا بخدا گفتم اصلا انگار نه انگار  الانم اومده ساعت ده شب رختخواب پهن کرده وسط پذیرایی گرفته خوابیده به حدی اعصابم خورده که دماغم خون افتاد

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو کردی با ما      تو بمان و دگران وای به حال دگران

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

بهش با احترام بگو تا کی هر شب به تو زحمت بدیم بیای پیش ما از امشب نیا اسرار ام کرد بگو نه دیگه میخوا ...

در واز نمیکنیم؟😐

یا باز نمیکنیم

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
2803
شوهدت کجا رفته  خواهرش چند سالشه  رک بگو تنهایی مشکلی نداریم  خودتو به زحمت نندار&n ...

زن دوم گرفته خواهرشوهرم بیست و دو سالشه با رها گفتم تنهایی راحت ترم انگار نه انگار

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو کردی با ما      تو بمان و دگران وای به حال دگران
2801