2733
عنوان

خانوما راهنماییم.کنید لطفا

116 بازدید | 10 پست

میخوام یه راهی داشته باشم درآمد داشته باشم  کمک خرج باشم هیچی بلد نیستم.مثلا میگم ترشی درست کنم آخه ترشی هام عالی میشه بقول معروف دستم خوبه واسه ترشی بذارم مغازه همسایه مون برام بفروشه شوهرم میگه کسی الان ترشی اینجوری نمیخره همه بسته بندی میخرن.تو شیشه ها رو.یا میگم نون بپزم.نون سنتی برای فروش بذارم حالا اگه دوستای من کاری دیکه ایاس مدنظرشونه بگن بهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ترشی و شور خیلی خوبه،. تو ظرف های پلاستیکی شکیل بزار درش هم یه پارچه های گل گلی بزار و درش رو ببند خیلی خوشگل میشه،. من خودم همیشه از دست ترشی و شور میخرم،. خیلی خوشمزه تره از کارخونه ایی، قوره هم میخرم واااای دلم خاااااست 

دلم برات تنگ شده جونم میخام ببینمت نمیتونم    کاشکی یروز بیایی پیشم و دیگه نری  

ترشی خوب اوکی کنی

چرا نخرن میخرن

اتفاقا من چندین سال از یه سوپری ترشی میخریدم چون مزه خاص و عالی داش

دیگ از اون محل رفتیم 

هر چیز خوب و تمیز و اوکی باشه مشتریش هم پیدا میشه 

توکا به خدا برا امتحان چنتا شیشه ببر براتون بفروشه دستت نیاد والا نخ هزینه نه اعصاب خوردی

خیلی عالیه ...اتفاقا الآن اکثرا دنبال محصول خونگی و سالم هستن 

درست کن ،یه برند هم برای خودت بزن ،تو فامیل و دوست هم تبلیغ کن ،نمونه کارت رو ببر تو مهمونی ها بده تست کنن ،تو فضای مجازی هم تبلیغ کن ...فقطم به سوپر مارکت محله اتون اکتفاء نکن ،گسترده تر پخش کن ...شده یه مدت با سود کمتر بفروش تا شناخته بشی 

ان شاءالله موفق میشی

ببین تو هر کار خیر و خوبی حداقل یه نفر میاد سرزنش میکنه و میگه نمیشه ،نمیتونی ...

شما توکل کن به خدا ....

بالآخره هیچی نداشته باشه تو داری تلاشت رو میکنی و تجربه کسب میکنی ،آدم بی حرکت مثل مرداب می مونه،از تجربه و شکست هم نترس ...

شوهرتم باید بهت افتخار کنه ،سعی کن با آدمهای مثبت اندیش مشورت بگیری و زیاد با کسی در مورد اهدافت حرف نزنی ...چون هم ممکنه چشمت بزنن هم انرژی منفی بهت بدن ....این اصل خیلی مهمیه .

برای نون هم اگه خشک باشه مدت نگهداریش بیشتر میشه ،خواهانشم بیشتر میشه 

یه خانم رو نشون میداد تو اوج سرطان و شیمی درمانیش یه دستگاه میوه خشک کنی خونگی گرفته بود ،از فامیل و دوستم برای فروش شروع کرده بود ....تو اوج بیماریش وام میگیره گارگاه میزنه ،الآن سرزنده و سالم بود خداروشکر ،تازه صادراتم داشت ،چند نفرم داشتن تو کارگاهش کار میکردن و روزی میبردن 

ببین تو هر کار خیر و خوبی حداقل یه نفر میاد سرزنش میکنه و میگه نمیشه ،نمیتونی ... شما توکل کن به خد ...

دقیقا میترسم کسی بفهمه مسخره ام کنه یابگه ای توام حوصله داری ها.اما خدایی زندگی خرج.داره مستاجر با دوتا بچه حداقل کاری ازم برمیاد دیگه ممنون گلم از حرفای قشنگت 😘😘😘😘