2777
2789

به نظرم برای خانواده ای که میتونه همه نیازای بچه رو تامین کنه نهایت دو تا کافیه ولی دیدم بعضیا از اول زندگیشون داغون بوده چهار تا بچه دارن واقعا ادم میمونه چی تو فکرشون میگذره 

السلام علیک یا ابا عبدالله💚 خون شهیدان ما امتداد خون پاک شهیدان کربلاست    شهید آرمان علی وردی 🇮🇷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چهل سالمه یه دختر هجده ساله دارم،خیلی راضی هستم ودخترمم خیلی راضی وخشنوده😂

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
2796

من یکی دارم عین چی پشیمونم که چرا با قرص رنگی جلوگیری کردم الان اقدامم ولی نمیشه .خواهشاً شما این غلطو نکنید

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...
دو دختر ۸.۵ و ۳.۵ ساله  راضیم شکر خدا با هم مشغول میشن زیاد به من کار ندارن

دو تا دختر خیلی خوبه 😍

السلام علیک یا ابا عبدالله💚 خون شهیدان ما امتداد خون پاک شهیدان کربلاست    شهید آرمان علی وردی 🇮🇷
۲۶سالمه ی دختر س سالونیمه دارم فعلا نظرم روتک فرزندی اگ اطرافیان بزارن

اطرافیان فردا نمیان بچتو تربیت کنن،پوشک بخرن و یخچالت رو پر کنه و بچه هاتو کلاس ثبت نام کنن و میانجی گری کنن تو دعواهاشون ...اگ نمیخای نیار ...اطرافیان حق نظر دادن ندارن وقتی بزرگترین کارشون دخالت کردن تو تعداد بچه آدم و اسمشه 

من فقط  دوس دخترم یه دخترم داشته باشم پسرام بزرگ شدن انگار من تنها شدم  ولی دیگه ۳۷ ...

سه تا همکار دارم همسن شما هنو ازدواجم نکردن

ن اینک نخان نشده یکی هم تازه بچه آورده

چرا نشه بیار اگ اعصابشو داری

کاربر قدیمیم از سال۹۷🌹 اسممو دوس نداشتم تغییر کاربری دادم😊

۲۱ سالمه پسر۴ساله دارم

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد

منم یدونه قراره داشته باشم هنوز به دنیا نیومده جنسیتش دختره خودم تک فرزند نبودم اما چون میرم سرکار یدونه بچه بسه واسم 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40