2733
عنوان

شوهرم دروغای ریز میگه رفته رو اعصابم

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 31 پست
واااااای عین شوهر من.اصلا دروغ های بزرگ و مشکل ساز نمیگه.یه مدت دقت کردم دیدم آره دروغ های ریز ریز م ...

دقیقا شخصیتت مثل منه. منم خیلی اروم و ریلکسم.  بعد اینکه گفتی انکار نکرد ؟ تو قیافه نرفت ؟ اصلا نمیدونم کی و‌چجوری بهش بگم. 

برادر منم همینه عادت کرده همش دروغ میگه..سر چیزای بیخود.عزیزم به نظرم حساسیت نشون بده چون ممکنه بچه ...

اره اعصابم خرده بیشتر ازینکه اینقدر می‌ره در قالب دروغاش باورش هم میشه و نقش بازی میکنه.  خیلی هم ادم موجهی هست کرک و پرم از همین ریخته. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دلیل پرسیدم گفت ترسیدم اذیتت کنم.گفتم اینطوری بدتر آدم اذیت میشه که.فکر کنم عادت باشه چون به مادر ...

خیلی جالب بود.  والا با دندون پزشکی رفتنش چه اذیتی بشم اخه.  جالبه شخصیت و پرستیژ اجتماعی فوق العاده موجهی داره اصلا عجیبه برام این کاراش.  یکم داره از چشمم میفته

دقیقا شخصیتت مثل منه. منم خیلی اروم و ریلکسم.  بعد اینکه گفتی انکار نکرد ؟ تو قیافه نرفت ؟ اصلا ...

نه قیافه نگرفت چون داد و بیداد نکردم تا حالا بعدش هم فکر میکرد متوجه نمیشم.عین بچه‌ها.گفت مثلاً سر فلان داستان ترسیدم ناراحت شی الکی خالی بستم.گفتم تا منم لنگه خودت نکردم بس کن این کارتو

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...
خیلی جالب بود.  والا با دندون پزشکی رفتنش چه اذیتی بشم اخه.  جالبه شخصیت و پرستیژ اجتماعی ...

زودتر یه کاری بکن، بشین حرف بزن باهاش حیفه زندگیتون بی رنگ و بی عشق بشه.من متوجه هستم و کامل درکت میکنم آدم کم کم بی اعتماد میشه،مرحله بعد کم کم علاقه‌ش کم میشه حیفه عشقت میشه خواهر گلم.بشین باهاش حرف بزن یا برید مشاور 

دقیقا شخصیتت مثل منه. منم خیلی اروم و ریلکسم.  بعد اینکه گفتی انکار نکرد ؟ تو قیافه نرفت ؟ اصلا ...

میخوای اول برو مشاور تا قشنگ بهت یه راه حل خوب بده

زودتر یه کاری بکن، بشین حرف بزن باهاش حیفه زندگیتون بی رنگ و بی عشق بشه.من متوجه هستم و کامل درکت می ...

مهربون 😍♥️ اره واقعا حیفه.  خودمم خیلی تو حال بدیم و اصلا شوکه ام یحورایی.  ازش انتظار نداشتم بخواد بچگانه رفتار کنه و سر چیزایی به این کوچیکی اعتمادمو نسبت به خودش خدشه دار کنه. حتما باهاش در میون میذارم.  کلا باید یکم بذازم بگذره عصبانیتم فروکش کنه الان میترسم یحوری بگم دعوا شه 😅

مهربون 😍♥️ اره واقعا حیفه.  خودمم خیلی تو حال بدیم و اصلا شوکه ام یحورایی.  ازش انتظار ند ...

فدای تو بشم مامان قشنگ.....

چند سالته؟ بچه کجایی؟

خیلی جالب بود.  والا با دندون پزشکی رفتنش چه اذیتی بشم اخه.  جالبه شخصیت و پرستیژ اجتماعی ...

والا این مردا انقدر سوراخ سنبه و جنگولک بازی دارن آدم نمیدونه به کدوم سازشون برقصه....

والا این مردا انقدر سوراخ سنبه و جنگولک بازی دارن آدم نمیدونه به کدوم سازشون برقصه....

واقعا همینه.  جالبه من اصلا شخصیتم پیچیده نیست، فکر میکردم همسرم هم همینطوریه.  ولی این موارد و میبینم شاخ در میارم که این کارا از کجا سرچشمه میگیره 😮

قربونت عزیزم 😘 ۳۵ سالمه. تهرانم. تو این سن این مردا یه کارایی میکنن ادم به چه کنم چه کنم میفته 😅

منم 33 تهرانم.میدون حر.

حالا جالبه شوهر من موهاش از زمان سربازی سفید شده،الانم 39 سالشه بخاطر فوت برادرش تقریباً بیشتر موهاش سفید شده.بعد انقدر ادعا داره،انقدر ادعا داره که نگو.با هرکی حرفهای جدی و مهم میخواد بزنه زودی میگه من موهام تو این جامعه سفید شده کلی تجربه دارم..حالا اون روز بهش میگم مهدی جان شما بااین همه موی سفید چرا دروغ الکی میگی؟؟ یه ذره زشت نیست واسه شما بااین همه تجربه و موی سفید و ادعا؟ گفت چه دروغی؟ من دروغ نمیگم بهت که باعث مشکل بشه.وقتی گفتم فلان چیزو گفتی گفت از کجا میدونی؟؟؟ گفتم من که اصلا کاری به کارت ندارم،نیازی هم نیست این طوری خالی ببندی،یهو دیدی خودت هم داری با دروغ های من مواجه میشی‌ها.گفت غلط کردم.تو به من دروغ بگی،هروقت بفهمم سکته میکنم که آدم حسابم نکردی.گفتم پس بااین موهای سفیدت عین پسر بچه های 5ساله خالی بندی های بچگانه نکن.پشماش ریخته بود.

منم 33 تهرانم.میدون حر. حالا جالبه شوهر من موهاش از زمان سربازی سفید شده،الانم 39 سالشه بخاطر فوت ب ...

خیلی شباهت داریم.  منم نوابم 😃 این اقای شوهر ما هم کلی کبکبه دبدبه داره ولی با این دروغا ادم میمونه از دستشون.  از جمعه که فهمیدم دروغشو سرسنگین شدم باهاش بیشتر سعی میکنم خونه نباشم برم پیش مادر و برادرم بعد کار دیرتر بیام خونه.دست خودم نیست نمیتونم مثل قبل باشم.   خودشم واسه این وقتای دندون پزشکی بعد کارش دیرتر میاد خونه هزارتا دروغ دیگه میگه اونو توجیه کنه بیشتر ازش زده میشم 😑

میخوای اول برو مشاور تا قشنگ بهت یه راه حل خوب بده

خیلی از مشاورا زو قبول ندارم.  دوستای خودم یه سری مشاورن نمیدونی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌چه راهکارایی میدن به مردم 😆 مشاور خوب نمیشناسم 

2706