2777
2789

دختر خاله شوهرم به شوهرم پیام داده زیر پست اینستای شوهرم که عکس خودش رو گزاشته بود نوشته نازنینم و عزیزم و عکس بوس و قلب گذاشته.با شوهرم سر این دعوام شد.چون اولین بارشون نیست.حتی باهم عکس هم دارن.ولی چیزی میگم‌میگه عین خواهرمه در صورتی که فاصله سنیشون ۸ سال هست.الان باشوهرم دعوام شد سرش گفتم اون چرا اونجور نوشته.؟؟

شوهرم برکشت بهم گفت خدا منو از رو زمین برداره بخاطر تو که اورده تورو تو خونه و زندگی من😭😭😭💔💔💔💔

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

نمیدونم نظری ندارم هم شوهرم با دخترخاله هاش صمیمیه هم خودم با پسرخاله هام ماها از بچگی با هم بزرگ شدیم قطعا اگه به هم نظر داشتیم الان یکی از اونا جای همسرمون بود

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
خوب شاید راست میگه شما بیشتر حساسش میکنی بی خیال باش وبهش محبت کن با دعوا بیشتر ازت فاصله میگیره وبه ...

پس‌من‌چرا حتی اجازه ندارم به پسر عموم عروسیش رو تبریک بگم و چون شوهرم دوس نداره به نظرش احترام گذاشتم

2801