2777
2789
عنوان

اعلام قیمتدرب کارخانه خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 290827 بازدید | 19589 پست
سلام اواخراردیبهشت یااول خردادقانونشونه اماچون ماشیناشون باتاخیرهستن احتمالاازشماهم باتاخیرپول بگیرن

سلام. بازم طرح مادران برقرار هست؟

من اگه خدا بخواد شهریور زایمان دارم خودمون ی پراید مدل ۸۲ داریم

بنظرتون فرسوده ای مادرانی چیزی امسال میدن؟ یا طرحش جمع شد  

امیرمحمد نازنینم  روز ۳شنبه ۱۳شهریور ۴۰۳ ب جمع خانوادگی مون اصافه شد  منو بابا و ابجی حنانه و بهار خیلی دوستت داریم❤💋 ان شالله ک در پناه خدا همه تون سلامت؛ موفق و خوشبخت بشید🥲 خدایا ممنونتم 😘
ممنون اطلس و شاهین ثبت نامی هستن؟ میشه یکم توضیح بدی

بله عیدفطرثبت نام داشتن کنسل شداحتمالااین هفته بذارن 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. بازم طرح مادران برقرار هست؟ من اگه خدا بخواد شهریور زایمان دارم خودمون ی پراید مدل ۸۲ داریم ...

سلام طرح هست هنوزاماالان دگه بدون طرحم ماشین میدن فقط مادران خوبیش اینه پلاک فعال داشته باشی اشکال نداره 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2802
تفاوت قیمتش با بازار اطلاع داری؟

اطلس کارخونه ۴۰۹تومن امابازارچندروزقبل۶۳۰بودمیدونی بازاربالاوپایین میشه

اطلس کارخونه ۴۰۹تومن امابازارچندروزقبل۶۳۰بودمیدونی بازاربالاوپایین میشه

ممنون عزیزم از راهنماییت عزیزم اگر کسی از این ثبت نامی ها بخره تا چند وقت نمیتونه از این طرح ثبت نامی استفاده کنه؟

نمیدونم منظور سوالمو خوب فرستادم یا نه!

قانون جذب:اونی میشم که همیشه بهش فکرمیکنم
ممنون عزیزم از راهنماییت عزیزم اگر کسی از این ثبت نامی ها بخره تا چند وقت نمیتونه از این طرح ثبت نام ...

اگرمنظورت اینه ازکارخونه بگیری تا۴۸ماه نمیتونی بازثبت نام کنی  

ممنون عزیزم از راهنماییت عزیزم اگر کسی از این ثبت نامی ها بخره تا چند وقت نمیتونه از این طرح ثبت نام ...

اگرازبازارخریدی بنام خودت نزن که پلاک فعال نداشته باشی ثبت نام میتونی کنی

خدا خیرت بده عزیزم برای امضات صلوات میفرستم❤

قربونت منم براسلامتی شماصلوات میفرستم

خداکنه ماشینت بارگیری بشه تاعیددستت برسه  چون ازامروزبارگیریاشروع شدن

کاموا جون .یه سوال من اطلس زمستان بودم پیامک اومد نتونستم واریز کنم اما انصراف یا کارخاصی نکردم امکان هست دوباره پیام بیاد .

یاراهی نیستم بتونم بگیرمش

کاموا جون .یه سوال من اطلس زمستان بودم پیامک اومد نتونستم واریز کنم اما انصراف یا کارخاصی نکردم امکا ...

خوب بازشروع شدشرکت کن 

باید ۱۰۰واریز کرد اول؟

نه  اگر۳ماهه باشه کل پول اگرپیش فروش باشه تقریبا۴۰درصدشو

2801