2777
2789
عنوان

از همه جي نااميدم برام دعا كنيد

202 بازدید | 16 پست

به حدي حالم بده كه از خدا خواستم اگر پدرمادرم تحملش و دارن من زودتر بميرم 

با كمال احترام،لطفاً آقايون داخل تاپيك هاي من شركت نكنن،ممنونم🙏🏻

خدا به دلت نگاه کنه😔

التماس دعا دارم از همه

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

هههعععی خواهر  این روزا همه این حالو رو دارن همه تحت فشار ناراحت ونا امیدن توکلت فقط بخدا باشه....این نیز می گذرد...

💚خدا جونم حواست به منم هست؟؟؟....💚   انگاری وسط کوچه پس کوچه های کودکی جا موندیم وسط همون عروسکا وظروف پلاستیکی .جاموندیم ,نمیدونم چه مرگمون بود که هی میخواستیم بزرگ بشیم,روزگار زخم هایی به قلب ووجودمون زده که هیچ مرحمی ندارن ,نمیدونم ,تاکی قراره ارزوهای ماروبقیه زندگی کنن,خدایا دیگه خسته شدیم...

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

هههعععی خواهر  این روزا همه این حالو رو دارن همه تحت فشار ناراحت ونا امیدن توکلت فقط بخدا باشه. ...

اما من باور نميكنم همه همين باشن بعضيا خيلي خوشحالن انگار هيچ غمي ندارن نبايدم داشته باشن با شرايطي كه دارن اما من چي خانواده شوهري دارم كه همش دنبال داستان درست كردن از حرف هاي گفته و نگفته ن شوهري دارم كه اصلاً پشتم نيست همش بهم بي احترامي ميكنه اصلاً دركم نميكنه تفريحي ندارم همش توي خونه م به پدرمادرم مشكوكه نميذاره خونه اونا هم برم واقعاً بريدم

2803

عزیزم منم خیلی عذاب کشیدم با این دل عذاب کشیده برات ۳۰۰ صلوات میفرستم انشالله حاجت روابشی به زندگی ات امید داشته باشب اونقدر اتفاق های خوب بیافته از ته دل به زودی بخندی اصلا نخوای از این دنیا بری تورخدا منم دعا کنید زندگی ام نابود میشه دارم میمیرم

عزیزم منم خیلی عذاب کشیدم با این دل عذاب کشیده برات ۳۰۰ صلوات میفرستم انشالله حاجت روابشی به زندگی ا ...

مرسي عزيزممم از محبتت  هنوز آدماي مهربونم پيدا ميشن مثل شما

اما شايد باورت نشه ديگه حاجتي ندارم جز سلامتي خانواده م و مردن خودم قبل اونا زندگي پوچي داشتم احساس ميكنم با زندگي و زنده بودنم دارم اذيت ميشم ديگه نميخوام باشم توي اين دنيا

عزیزم منم خیلی عذاب کشیدم با این دل عذاب کشیده برات ۳۰۰ صلوات میفرستم انشالله حاجت روابشی به زندگی ا ...

برات دعا ميكنم عزيزم،الهي  چرا؟عقدي يا سر خونه دندگي؟

مرسي عزيزممم از محبتت    هنوز آدماي مهربونم پيدا ميشن مثل شما اما شايد باورت نشه ديگه حاج ...

کاملا درکت میکنم جون منم اونقدر عذاب میکشم فقط میخوام  ازدنیا برم خوبی های این دنیا هم نخواستم 

برات دعا ميكنم عزيزم،الهي    چرا؟عقدي يا سر خونه دندگي؟

نه ۵ سال رفتم خونهدخودم هستم من احمق خودم کردم ۵ سال فقط سرهیج فقط غر زدم اینم بکم سن ۳۱ به زور ازدواج کردم نمیدونم چی ام شده بود وحشی شده بودم شوهرم اونقدررها آدم بد نیست من هرساعت هرروزرخدا فقط دعوادمیکردم هی گفت نکن خسته میشم حوصله ام نمی‌کشه آخر سر دعوا کردیم بد جور اعصبانی شد هرکدوم اومدیم خونه پدرمون هستیم الان هرچقدر واسطه میفرستم میکنم تکرار نمیشه همه راه ها رفتم اصلا فقط میکه دیکه نمیخوام برگردم آرامش میخوام پل ها تمام پشت سرم خراب کردم من لعنتی 

سلام گلم الهی دلت به زودی شاد شه و مشکلاتت حل شه الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم. حمدمیخونم وآیت الکرسی

💙اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب س الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💙لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💙ممنون💙                                                                        ♥️خدایاهزاران مرتبه شکر♥️
اما من باور نميكنم همه همين باشن بعضيا خيلي خوشحالن انگار هيچ غمي ندارن نبايدم داشته باشن با شرايطي ...

تنم لرزید یه لحظه تیتر رو خوندم.

چله ی ایه نور بردار. روزی یک بار تا چهل روز. بعده یه نماز باشه بهتره

الحمد لله کما هو اهله
تنم لرزید یه لحظه تیتر رو خوندم. چله ی ایه نور بردار. روزی یک بار تا چهل روز. بعده یه نماز باشه بهت ...

شايد باورت نشه اما انقدر اذيت شدم ديگه انگيزه اي ندارم براي خوب شدن زندگيم

کاملا درکت میکنم جون منم اونقدر عذاب میکشم فقط میخوام  ازدنیا برم خوبی های این دنیا هم نخواستم& ...

بخدا من الان توي اين حالم شوهرم عين خيالشم نيست داره براي خودش توي خونه ميچرخه ميگرده انگار نه انگار

2801