2733
عنوان

یه لحظه بیاید واجبه

636 بازدید | 54 پست
من امروز 11صبح امتحان سخت دارم دیروز به بابام گفتم بردم تا25کیلومتر انورتر روزم شکست اومدم حالا امروز چی کنم؟؟؟ واقعا نمیتونم بگیرم دلمم به بابام میسوزه بیچاره روزه ست خوابه منم گشنمه نمیتونم درس بخونم
معجزه خبر نمی کند با احتیاط ناامید شوید[smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عذرم موجهه....نه بخاطر همینم دلم نمیاد الکی روزمو بخورم....... 11امتحان دارم دانشگامم 14کیلومتر تا شهر فاصله داره بگم بابام۸ببردم یه کم بیشتر تا روزم بشکنه 2ساعتو تو دانشگاه درس بخونم
معجزه خبر نمی کند با احتیاط ناامید شوید[smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
خوب عزیزم چرا سحر نخوردی کامل؟!ازافطار تاسحر باید به فکر ذخیره انرژی باشی دیگه
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا خودت محافظ نینی تو دلم باش...
اینا عذر حساب نمیشه عزیزم.... مگراینکه شخص مریض باشه و براش ضرر داشته باشه نگیره
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا خودت محافظ نینی تو دلم باش...
ای بابا مگه شام نخوردی توجه میگی دیروز روزه نبودی بااین حساب مثل روزای عادی هم که بخوای حساب کنی هنوز وقت صبحانه نشده یادش بخیر ما روزای امتحان غذا ازگلومون پایین نمیرفت
برای رسیدن به روزهای خوب باید چند روز را هم بد گذراند
من مشکلم اینه شبا نمیتونم درس بخونم فقط صبح زود....پرسیدم میگن نتونستی بگیری باید تا 25کیلومتر بری روزت بشکنه بعد برگردی اشکال نداره
من خودم خیلی معتقدم ولی واقعا نمیتونم....اگه برام مهم نبود که راحت میخوردم بابام میگه بخور وقتی نمیتونی ولی دلم نمیاد
2706