2777
2789

ما چندمدت تا پای طلاق رفتیم ولی برگشتیم یعنی در حدی که نصف وسایل خونمونو شوهرم فروخت و حتی لباسا و لوازم آرایشمو داد رفت همش،بعد که برگشتم فقط یه مقدار از جهیزیه خودم موند که آوردم تو خونه جدید که اجاره کردم

من و همسرم با هیچ کدوم از خونواده ها رفت و آمد نداریم امروز جاریم زایمان میکنه و تو یه عکس گوشی شوهرم دیدم تابلویی که تو خونم بود و مادرشوهرم داده بود زدن تو خونه جاریم به دیوار،شوهرم اصرار میکنه برم بیمارستان دیدن جاریم و با پدر مادرش خوب باشم،ولی من از وقتی اون عکسو دیدم از جاریم بدم اومده احساس میکنم چشمش دنبال وسایل و زندگی من بوده،به چه دلی برم خونه اینا خدایا ،مطمئنم یه سری از وسایل خونمون هم خونه مادرشوهرم پیدا میشه😓بگین چیکار کنم شما بودین میرفتین

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
راستش واقعا شوکه شدم یعنی لوازم ارایشی تو رو هم برداشته بود؟؟؟؟ 

آره وقتی جهیزیمو آورد خونه پدرم بودم خودش جمع کرده بود همه لباسا و لوازم آرایشمم نیاورد خودش میگه دادمشون فقیر فقرا

چرا همون روز که برگشتی نپرسیدی وسایل رو چیکار کرده؟؟

باید یه توضیح شفاف میداد...

الانم خیلی محترمانه بگو اِ تابلو خونه ما ...

بعدشم بگو فکر نمیکردم با وجود اینکه میدونستن زندگیمون داره بهم میریزه به فکر وسایل خونه ما باشن ...

آره وقتی جهیزیمو آورد خونه پدرم بودم خودش جمع کرده بود همه لباسا و لوازم آرایشمم نیاورد خودش میگه دا ...

واقعا جای تاسف داره

اونا لوازم شخصی تو بودن

تابلو اهمیتی نداره ولی لباس و ...

کاش اونا رو هم برداشته بودی خودت

پرسیدم گفت داشتیم جدا میشدیم هر کدومو دادم به فقرا،ولی این تابلورو مادرش برای خونه ما بافته بود الان تو عکس دیدم زدنش دیوار خونه جاریم،یعنی بیشتر وسایل خونمون خونه مادرشوهر و جاریمه

یه سوال خانواده شوهرتم مقصر دعوای شما بودن (که کارتون به طلاق کشید)؟؟

نه خود شوهرم رفت از خونه با ساکش و و من منتظر موندم برگرده برنگشت ،و فرداش برگشت افتاد غلط کردن منم قبولش نکردم گفتم تو بی دلیل زندگیمونو ترک کردی

من جای شما حرص خوردم، ظرفیت ها متفاوته من چنین رفتاری رو نمیتونم تحمل کنم از خودش و هفت جد و ابادش م ...

منم متنفرم یعنی بی نهایت به پدر مادرش احترام میذاشتم ولی خودش رابطه من و خونوادش و خونوادمو به هم ریخت با بچه بازیاش

2801