2777
2789

یه نفر هست که لب وا بُکند می میرم

خندی مهجزه آسا بُکند می میرم

در کنارش به خدا حس عجیبی دارم

بوسه موکول به فردا بُکند می میرم

یک عدد استارسید از نژاد لیرا هستم (حال ندارم درباره استارسید دیگه توضیح بدم خودت برو تو گوگل سرچ کن  )~،،~من شاهم نه ملکه کسی  ~،،~یک عدد کیدرامر..اوتاکو و حدودی کیپاپر 

یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور

کلبه ی احزان شود روزی گلستان غم مخور

یک عدد استارسید از نژاد لیرا هستم (حال ندارم درباره استارسید دیگه توضیح بدم خودت برو تو گوگل سرچ کن  )~،،~من شاهم نه ملکه کسی  ~،،~یک عدد کیدرامر..اوتاکو و حدودی کیپاپر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم گرفته خدا را تو دلگشایی کن من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن 

کفر است ولی خدا هم انگار ،خواب رفته 

چه کسی میشنود زجه ی  شبانه امسال من را 

نه امیدی نه جلالی به چه من دل ببندم تو بگو

ماه هرشب میدرخشد از برای آدمی

ای ستاره بی بهانه تو فقط مال منی

عاشق کوروش بزرگم پدر سرزمینی که همین الانشم ایرانمون جای خالیش و فریاد میزنه کاش بود یا کاش تو اون دوره به دنیا میومدم :)🕊 واسه گفتن حرف حق تعلیق شدم و این کاربریم سومیشه دیگه نمیخوام تعلیق شم میخوام تا وقتی که موهام رنگ دندونام بشه تو سایت بمونم 😁لطفا درخواست دوستی ندین مگر تو تاپیک ها صمیمی شدیم یا آرمی هستین .💜

گفته بودم که نکن پیله به من چرخُ فلک

پیله کردی به من آنقدر که پرواز شدم

گَر خداوند زحکمت ببندد دری

ز رحمت گُشاید در دیگری

گفته بودی که چرا محو تماشای منی

آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی

مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود

ناز چشم تو به قدره مژ بر هم زدنیست

گَر خداوند زحکمت ببندد دری ز رحمت گُشاید در دیگری

حکمتش را دیدی ؟

تو خودت باور داری ؟! 

ان روز که حکمت مینوشت ،کاش میگفتی کمی ارام تر..

به خدا انسانیم ما ز سنگت نیستیم

یوسفم رفت و باز نمیگردد باز  دل اشفته ی من تاوان شکستن دل یوسف بود

:(💔

2801