2777
2789

از ان روزی ک دست حضرت قابیل

گشت آلوده ب خون حضرت هابیل

از ان روزی ک فرزندان آدم 

زهر تلخ دشمنی در خونشان جوشید 

ادمیت مرده بود

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاو ما ما می‌کند گربه میو میو

جوجه جیک جیک می‌کند سگ عو عو 

ته ته ته ته خلاقیتم بود بیشتر از این نمیتوانم🥴

عاشق کوروش بزرگم پدر سرزمینی که همین الانشم ایرانمون جای خالیش و فریاد میزنه کاش بود یا کاش تو اون دوره به دنیا میومدم :)🕊 واسه گفتن حرف حق تعلیق شدم و این کاربریم سومیشه دیگه نمیخوام تعلیق شم میخوام تا وقتی که موهام رنگ دندونام بشه تو سایت بمونم 😁لطفا درخواست دوستی ندین مگر تو تاپیک ها صمیمی شدیم یا آرمی هستین .💜

گر نگهدارِ من آنست که من میدانم

شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد:)

یک عدد استارسید از نژاد لیرا هستم (حال ندارم درباره استارسید دیگه توضیح بدم خودت برو تو گوگل سرچ کن  )~،،~من شاهم نه ملکه کسی  ~،،~یک عدد کیدرامر..اوتاکو و حدودی کیپاپر 

[QUOTE=282566408]از ان روزی ک دست حضرت قابیل گشت آلوده ب خون حضرت هابیل از ان روزی ک فرزندان آدم  زهر تلخ دشم ...[/QUOTE

همه چی مرده است 

ادمیت به کنار 

چه غمی بر دلمان میگذرد 

نه کسی مانده است نه سرایی مانده..

تک تک اردک 

اردک تک تک 

تک تک اردک 

تک اردک 

اردکی تنها به روی آبه 

پراشو بسته میخواد بخوابه 

اون بالا بالا لک لکی پیداست 

مثل این اردک لک لکه تنهاست