2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

واقعا چنین دعایی نیستش  تازه نفرین ممکنه برگرده به خود ادم یا عزیزاش  بگو خدایا مارو نجات بده از دست این مرد هرجور که خودت صلاح میدونی یا خدایا شراین ادمو هرجور که خودت میدونی از سرهممون کم کن اینحوری شاید نجات پیدا کنی 

هست ازینچیزا😂😂😂ولی یه کوچولو اینور اونور بشه برمیگرده به خانواده خودت

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد
آنقدر بدبختی کشیدم نمی‌خوام ی لحظه دیگ باشه شرایط طلاق ندارم بمیره دیگه مرده منم راحت میشم

چه فرقی میکنه عزیزم ؟

وقتی شوهرت نباشه چه فرقی داره مرده باشه یا طلاق گرفته باشی؟

طلاق بگیر فکر کن مرده 

واقعا چنین دعایی نیستش  تازه نفرین ممکنه برگرده به خود ادم یا عزیزاش  بگو خدایا مارو نجات ...

چرا هست در دسته طلسم های سیاهه و کارمای بسیار وحشتناکی داره

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد
😑🤣ببخشید نمدونم چرا خندم گرف

😂😂...ولی هر وقت نفرینش کردم مریض شده میگم خدایا مریضش نکن ببرش پیش خودت که انقدر داد نزنه

خدایا بچم تنها داریمه خودت پشت و پناهش باش 🙏🏼برای عاقبت بخیری و اینکه همیشه صحیح و سالم باشه پسرم لطفا یه صلوات بفرستین ممنون💋❤🧿
2801