2777
2789
واقعا چنین دعایی نیستش  تازه نفرین ممکنه برگرده به خود ادم یا عزیزاش  بگو خدایا مارو نجات ...

عزیزم من چند جاروایت خواندم اگر نفرین حق باشه میگیره حتی ابوالفصل عباس ازبس صبرش کم بوده نفرین کرده برای همین میگن به ابوالفصل عباس واگدارت میکنم تو هم واگدار کن حقت باشه میگیره شک هم نکن حتی تو زیارت عاشوراهم هست لعنت الله قوم الطالمین 

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

حالا کاری به اسی ندارم شاید از دست شوهرش ناراحت باشه بعدا که آروم شد میبینه چیز خاصی نبوده که براش آرزوی مرگ کنه  ولییییییییییی خدا انشالله مرد هرزه زن باز از رو زمین برداره تا زنو بچه ش از دستش نفس بکشن 

چرا هست در دسته طلسم های سیاهه و کارمای بسیار وحشتناکی داره

و یکی از ابزار اصلیش  موی انسانه 

بین یهودی ها خیلی رایجه

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
اونا که هم حرومه هم خطرناک 

خب دیگه طلسم حلال که نداریم

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد
خب بعضیا مث شوهر منن میگه اگه طلاقت بدم بیچارت میکنم هرروز اذیتت میکنم دروغم نمیگه از پسر خالش معل ...

شما دو قلو داشتين؟

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
🤣🤣🤣🤣🤣 ببرش پیش خودت 🤣🤣🤣 شوهر و هل میدی در آغوش خدا 

خسته ام کرده از بس داد میزنه

خدایا بچم تنها داریمه خودت پشت و پناهش باش 🙏🏼برای عاقبت بخیری و اینکه همیشه صحیح و سالم باشه پسرم لطفا یه صلوات بفرستین ممنون💋❤🧿
خطر نداشته باشه دیگه مستقیم خودشو بگیره😁

نه خطرناکه😂😂

😐        🥴         🙄         😑                                  \|/        \|/         \|/         \|/                                  \  /       \   /        \  /         \ /            آدم وقتی تو نی نی سایته👆                                     اینام آدمن دیگه من چکار کنم سرو گردنشون از هم جدا افتاد

ببین یکی از اشناهای ما میگفت یه خانم و اقایی که ۳۰سال با هم زندگی کرده بودن خانمه احساس کرده بود اقا داره بهش خیانت میکنه خانمه از ته دل گفته بوده خدایا اینو مرگش  رو برسون من با مرگش بهتر کنار میام تا با خیانتش خدا وکیلی اقا دچار سرطان شد سه سال بعد هم فوت کرد و خانم در کمال ارامش داره زندگی میکنه و حقوق همسرش و ۴ واحد اپارتمان بهش رسیده 

و یکی از ابزار اصلیش  موی انسانه  بین یهودی ها خیلی رایجه

یهودی ها طلسم میزنن با ادرار با گوشت و استخون مرده خون پریودی موی انسان که با کلاسشه😂😂

یهودی ها طلسم میزنن با ادرار با گوشت و استخون مرده خون پریودی موی انسان که با کلاسشه😂😂

وای نگو اینو میدن طرف بخوره🤢

جفت شیش هم که بیاری اگر به موقع نباشه به درد نمیخوره.....ــــــــــآخرش یه مشت خاکه و یه فکر آــــــــزاد
2801