2777
2789
عنوان

شوهرم همش سرکاره.

| مشاهده متن کامل بحث + 2908 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا بچت کوچیکه این روزا رو تحمل کن تا زندگیت بهتر بشه جلو بیفتی وفت واسه تفریح زیاده

ینی بزرگ بشه بهتر میشه.من الان از هیچی لذت نمیبرم چون فقط فکر بچمم. گرمش نشه سردش نشه مریض نشه و....

ما قبلا خیلی پیش هم بودیم و همش بیرون و....تا اینکه مغازه زد ،منم بخاطر بچه کوچیکم نمیتونم برم ...

عزیزم منم بچه بودم پدرم ماموریت بودن هر 16 روز پدرمو میدیدم. گاهی ماهی یکبار 

الان که بزرگ شدم قدردان زحمات پدرم هستم همینکه اونطوری که مادر برای بچه حیاتی هست پدر نیست 

همسرشما به عشق شما و فرزندتون کار میکنه و این خیلی قشنگه 😍😍

فشار اقتصادی هس خواهر الان اکثرا اینجوری هستن

اره،من خودم زیاد برام مهم نیست اما پسرم کلافه میشه،الان تعطیلات هست پسرم دیرتر میخابه،تایم مدرسه بعضی وقتا نه شب باباش و میدید نه صبح،دلش میگرفت،شوهر من دیگ از اونور بوم افتادس،خیلی کار میکنه،ولی بازم وضع اقتصادی واقعا مردمو فلج کردن

پسر تابستان،دختر بهار
😭😭😭 مال منم همش سرکاره جمعه عید  تعطیلی غیر تعطیلی😭

چکار کنیم ،هزینه ها بالا هستش 

منم دوست دارم روز تعطیل استراحت کنم و از اون مهمتر پیش زن و بچم باشم 

چاره اش فقط مدیریت هزینه هاست که معمولا خانم ها همکاری نمی کنند ،در نتیجه اقایان مجبورند بیشتر کار کنند

اخر خرداد

حس تو می فهمم منم دوبار تجربه کردم

ولی میگذره بعد دلت برای تو خونه و بچت موندن تنگ میشه آدم معمولا وقتی چیزی دستشه نمی بیندش 

باید ببری مهد یا میخوای پیش مادرشوهرت بزاریش

اگه مهد که ار الان بزار چند روز که عادت کنید هم تو هم بچه یهویی برای دوتاتون سخت میشه اگه باید ببری خونه مادرشوهرت همین بگو هفته ای یکی دوبار چند ساعت بزارش پیششون که بچه و مادربزرگ عادت کنن بهم

.
حس تو می فهمم منم دوبار تجربه کردم ولی میگذره بعد دلت برای تو خونه و بچت موندن تنگ میشه آدم معمولا ...

منتظرم تعطیلات تموم شه ببرمش مهد.ببینم خوشش میاد یانه.چون از شلوغی و بچه ها خیلی خوشش میاد.شما مخد گذاشتین؟

ینی بزرگ بشه بهتر میشه.من الان از هیچی لذت نمیبرم چون فقط فکر بچمم. گرمش نشه سردش نشه مریض نشه و....

اره عشقم بهتر میشه نگران هات کم نمیشه نوعش عوض میشه و در کنارش. توهم یاد میگیری بهتر زندگی تو اداره کنی

منم وقتی بچه هام کوچیک بودن شوهرم مرز خدمت می‌کرد یه ماه اونجا بود ۱۲ روز خونه گاهی اینقدر کلافه میشدم که نگو یه بچه دستشو بگیر یکی و بغل کن برو یه پاکت شیر بگیر کسی هم نزدیکم نبود کمک کنه شبانه روز تنها بودم تو خونه 

.
منتظرم تعطیلات تموم شه ببرمش مهد.ببینم خوشش میاد یانه.چون از شلوغی و بچه ها خیلی خوشش میاد.شما مخد گ ...

اولی رو تا ۱۸ ماهگی پرستار گرفتم بعد گزاشتم مهد دومی رو هم از اول مهد خوبی گیرم اومد خیلی مربی هاش خوب بود هرجا هستن خدا حفطشون کنه

.
2801