2777
2789
عنوان

این بنده خدا لباس میخره میره رو پشت بوم میپوشه+😂عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1709 بازدید | 54 پست

واییییی چه سمهههههه

داداش یه ژست بهتر بگیر این چیه آخه انگار داری میری دعوا

قسمت این بود که از دفتر پرواز بلند                                       به من خسته به جزء چشم پریدن نرسد :)        فعلا بخند قشنگم، نوبت منم میرسه :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکش باشه  

از همه من گریختم،گرچه میان مردمم...                                                                                                                                                    مولانا
ایده جدیده بز بز کوکو از مد رفته😂😂😂

😂😂😂

|•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

تو کراش هستی روی این

و هنوزم بهش نگفتی

و اینکه لباس های عیدش هست فکر کنم

و اینکه من این پسرومیشنتشم

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕
از رو کفشا میشه فهمید  یا من اشتباه میکنم؟  اقا لوکیشنش چرا پشت بووومه همیشه🤕

واقعا چراااا؟

حالا رفتی پشت بوم چرا چسبیدی به دیوار سیمانی؟؟😁

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
تو کراش هستی روی این و هنوزم بهش نگفتی و اینکه لباس های عیدش هست فکر کنم و اینکه من این پسرومی ...

غیب گفتی عزیزم متاهلم😂😂😂ولی از اقوام همسرمه😁چیه اول اسمشو بگو ببینم😬😂

واقعا چهل کیلویی ؟خیر دیگه نپرسید

شاید مدل لباسه 

خیلی خوشتیپه حس میکنم خوشگلم هست 

«وقتی که زندگی یه تئاتر مزخرفه ، تنها به جرعه های فراموشی دلخـوشم ، راسکول نیکوف یه پیرزنو شقه کرد و من با اون تبر فرشته ی الهامو میکشم ! »

صورتم بزار خواهررر

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴  دوست عزیز اگه کلمه بی ربطی یا اشتباهی میبینی در جمله به لطف غلط گیر کیبوردمه که همیشه به جای درست غلط می‌کنه . همون کلمه ای که درست و شبیهشه اره همونه 😂
2801