2777
2789
عنوان

اخه من با این مادرشوهرم چه کنم😩😩

494 بازدید | 21 پست

واقعا خانوادگی عقیده ای به سرو کله زدن با بچه و اموزش دادنشعر و رنگ و..... به بچه ندارن.... 

دخترم یکسال و نیمه است،  باهاش کیف میکنم و بهش با بازی کلی رنگ و عدد و صدای حیوانات و....... یاد دادم.  

پسر جاریم دوسالشه (سومین بچشه)  واقعا حرفها و حرکات اولیه را هم بلد نیست یعنی یادش ندادن. 

حالا مادرشوهرم میگه تو نباید با بچت کار کنی،  بچه خودش بزرگ میشه چهارسال به بعد همه چی یاد میگیره...  جلو جمع مسخره ام میکنه😥

میدونم خیلی پسر دوسته و جونشه و پسرای جاریم.. 

ولی ازین میسوزم که هروقت هرکی از خوشگلی یا هوش دخترمن میخواد تعریف کنه،  سریع مادرشوهرم میگه:  به خـودمـون رفته،  😧 یا خودم یادش دادم😭😩

و الکی شروع میکنه تعریف کردن از پسر جاریم و کارهایی که دختر من بلده را میگه همه را امیر مهدیار هم جلوتر بلدبوده.. 

وصیت من به شما:  همیشه قبل از سوال پرسیدن از کسی اول به خودتون بگین به من چه😑 تا بعدش بهتون نگن بتوچه! 🤨  اگر بعضی ها این وقت و انرژی که برای دخالت تو زندگی دیگران صرف میکنن و برای  علایق و تفریح و زندگی خودشون بزارن بخدا همه خوشبختن.        خواهش میکنم برای اینکه کسب و کارم اینبار رونق بگیره و دیگه ضـرر مالــی نکنم یه صلوات بفرست😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

دیگه یکم بگیره فش میدم به همه مادرشوهرای عفریته الخصوص ماله خودم اینا چشون شده سال جدید کرم های کونشون ول میخوره

میگم دلبر به ننت بوگو اسپند دود کنه عروسش داره میاد💝😍
2804
ولش کن فقط رفت و امد نکن

همسایه دیوار به دیواریم😟

وصیت من به شما:  همیشه قبل از سوال پرسیدن از کسی اول به خودتون بگین به من چه😑 تا بعدش بهتون نگن بتوچه! 🤨  اگر بعضی ها این وقت و انرژی که برای دخالت تو زندگی دیگران صرف میکنن و برای  علایق و تفریح و زندگی خودشون بزارن بخدا همه خوشبختن.        خواهش میکنم برای اینکه کسب و کارم اینبار رونق بگیره و دیگه ضـرر مالــی نکنم یه صلوات بفرست😥

حسادته 

ولی با گفتن اینچیزا ک از هوش و ذکاوت دختر شما کم نمیشه 

بزار بگه انقدرربگه تا جونش در بیادد

مادرشوهر منم میگفت برا بچه خواهرشوهرم اما تو مدرسه معلوم داد بچه کی زرنگتره 

اونی ک هنش دنبال بجس ک درس بخونه و یا من ک بچم خودش درس میخونه 

اما درنهایتم ک باز اون براشون شیرینتره 

پس مهم نیس دیگران چی میگن و کیو دوست دارن مهم اینه من و تو هرکاری میدونیم درسته فقط بخاطر بچه خودمون انجام بدیم نه دیگران

شما آموزش خودت رو داشته باش به حرفاشونم اهمیت نده شما به بچه ات آموزش میدی که کسی ازش تعریف کنه یا آموزش میدی که بچه ات آماده و آگاه باشه؟؟؟ اگه جوابت دومیه پس دیگه نه تعریف دیگران نه تعریف نکردن مادرشوهر برات مهم نباشه چون تو داری به هدف خودت میرسی

میفهمم کامل.

دقیقاً مادرشوهر منم به پسر یکساله ی من گیر میداد که چرا حرف نمیزنه ؟

بعد میگفت کیارش (بچه جاریم) یک‌سالگی میگفت قسطنطنیه😂😂😂

غصه نخور. گذر زمان همه چی رو ثابت می‌کنه

مرد از قِبَلِ حادثه راهی بگشاید/ نامرد به خویش و دگران عرصه کند تنگ/ ای غم چه فسونی تو که چون تیغ کنی تیز/ مرد از تو خورَد صیقل و نامرد زند زنگ
محل بهش نده اینا بیماران روانی هستن

اره والا

حسادته  ولی با گفتن اینچیزا ک از هوش و ذکاوت دختر شما کم نمیشه  بزار بگه انقدرربگه تا جو ...

قربونت گل گفتی

2801