2733
عنوان

زخم نوک سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 4202 بازدید | 33 پست
شش ماه خیلی ک سینت هنوز زخم میشه درست شیر میدی ؟شاید بد میگیره دهنش  از شیر خودت بمال بهش بزار ...

با لثش محکم گاز میگیره،ینی نوک سینمو میگیره بین لثش سرشو محکم تکون میده انگار ک میخاد ازجا بکندش،والا شبردهیمم خوبه انقد بد مزاجه دخترم یکم سینمو هُل میدم داخل دهنش عوق میزنه،چند روزم از شیر خودم زدم ولی خوب نشد نمیتونمم ک همش سینمو بندازم بیرون

من برای دو تا پسرم خیلی گشتم ظاهرا دیگه کرم شقاق سینه ماستلا وارد نمیشه وگرنه اون موقع هم همه بهم گف ...

داروخانه های فروش انلاین هم ندارن؟؟؟؟ منم ۱۰سال پیش گرفتم این کرم رو الان از موجودیش اطلاعی ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داروخانه های فروش انلاین هم ندارن؟؟؟؟ منم ۱۰سال پیش گرفتم این کرم رو الان از موجودیش اطلاعی ندارم

نه اصلا نبود .

حالا باز استارتر بگرده اگر پیدا بشه که عالیه یادمه همونموقع بهم گفتن که نیست و نگرد!

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
طرز شیر دهی صحیح هم مؤثره.باید کل هاله قهوه ای سینه تو دهن بچه باشه اگر فقط نوک سینه رو بگیره زخم می ...

من کل هاله رو میندازم دهنش خودش سرمیده بیرون یکمم بیشتر هل میدم تو عوق میزنه،سعی میکنم تاجایی ک بتونم سینمو باز بذارم

من کل هاله رو میندازم دهنش خودش سرمیده بیرون یکمم بیشتر هل میدم تو عوق میزنه،سعی میکنم تاجایی ک بتون ...

خوبه همینجوری سعی کن نذاری سر بخوره تا یاد بگیره‌.واقعا سخته و دردش غیر قابل تحملللل.یادمه وقتی موقع شیر خوردن بچم میشد من میترسیدم از بس درد داشتم.دعا میکنم زودتر خوب بشی عزیزم

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
چشم،ولی من اصن یادم نمیاد سینم زخم نباشه حالا یا زخمش کم بوده یا زیاد

چرا اخه اینجوری میشه؟اخه باید بعد یه مدت خوب بشی.دکتر چی میگه؟

خوبه همینجوری سعی کن نذاری سر بخوره تا یاد بگیره‌.واقعا سخته و دردش غیر قابل تحملللل.یادمه وقتی موقع ...

راستش من دوسندارم دگ شیربدم انقد ک درد میکشم،تازگیا زمان شیرخوردنشم زیاد شده دگ مرگو میبینم،فدااات

چرا اخه اینجوری میشه؟اخه باید بعد یه مدت خوب بشی.دکتر چی میگه؟

بقول دوستان شاید درست شیر نمیخوره بچم،بعدم سینه من اصلااااا استراحت نداره،مثلا جوریکه شیرمو بدوشم بریزم توشیشه ۲نوبت دخترم باشیشه شیربخوره تا پمادی ک زدم افاقه کنه،همش اویزون سینمه

این لینکی که فرستادم ظاهرا ماستلا داره البته نمیدونم سایتش چقدر معتبره ولی انگار الان دیگه پیدا میشه .حتما بگیر منم شنیدم عالیه

بقول دوستان شاید درست شیر نمیخوره بچم،بعدم سینه من اصلااااا استراحت نداره،مثلا جوریکه شیرمو بدوشم بر ...

منم بچه هام از یه سینه فقط شیر میخوردن یعنی دیگه نابود شد اون سینم

چشم،ولی من اصن یادم نمیاد سینم زخم نباشه حالا یا زخمش کم بوده یا زیاد

به خاطر اینه که  احتمالا سینه رو بد به نوزاد میدی باید مراقب باشی که هاله دور سینه هم داخل دهن نوزاد باشه وگرنه نوک سینه زخم میشه ،دردش هم خیلی بده برای من همین روش بالا کامل جواب داد اینو یه دکتر خیلی خوب به من گفت و به هر کسی گفتم جواب گرفته امیدوارم شما هم زود تر خوب بشی عزیزم 

لبخند خدا را در لبخند های معصومانه فرزندانم دیدم 
2706