2777
2789

بچه ها بیاین خاطره یا داستان ترسناک میدونید بگین دور هم بترسیم 😈حالا خودم اینقد ترسو ام دیگه نمیتونم برم دسشویی😂

این امضا فقط برای گرفتن وقت شما است پس ازش بگذر و نخونش🤪هنوزم ک اینجایی بابا فقط میخوام وقتتو بگیرم چرا نمیری؟ ای بابا برو دیگه مگ کارو زندگی نداری؟😏 هنوووووزم اینجایییییییی کههههه میام میکشمت ها برو دیگهههه 😡عزیزم تبریک میگم چن ثانیه از عمرت الکی هدر رفت😂😂

من خاطره ترسناک ندارم شما بگین من بخونم😅

تاریخ سخن خواهد گفت🕊خاکیان بالاتر از افلاکیان می ایستند عشق از انسان چه موجود غریبی ساخته است❤سربرزی لکستان🌱بی کوروش و بی تهمتن با ما چه گویی از وطن؟نگو غرور و شادیمون توی قهر زمان خاک شد مگه بم با فرو ریختن از تاریخ جهان پاک شد؟تو الوندی دماوندی نگات آبی تر از دریاست صدام کن از خزر تا پارس هنوز ایران ما زیباست💔 {♡خلیج ایرانی آبی آزاده یه ملت عاشق پشت تو وایساده برای داشتن تو جهان اگه جمع شه فکر کن اجازه بدیم یه مو ازت کم شه کوچولو جلوتر نیا این گربه بی رقیبه این گربه استخرش واسه تو زیادی عمیقه♡}•و ما تا زنده ایم و زندگی هست همیشه فارس میماند خلیجت•              نام کاربریم وُنون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ما یبار رفتیم پارک جنگلی هیچکی هم نبود ی عکس گرفتیم ی دست تو عکسه ک نمیدونیم هنوز دست کیه ول ...

داری  عکس را؟

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم ک تو در عرش کبریای خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری❤ کاربر قبلی مارمولک جلو کنتورم😁
داری  عکس را؟

عه سلام خوبی 

کاربریم که مال سال ۹۹ بود رو ترکوندن فقط چون یه آقا تو یه تاپیک میگفتن مرد حق داره پوشش زن رو تعیین کنه و من با این قضیه مخالفت (سخت) نشون دادم😎خوشحالم حداقل چون جفتمون ترکیدیم😍
عههه  سلامم  ممنانن تو خوبی ؟

قربونت 💋

کاربریم که مال سال ۹۹ بود رو ترکوندن فقط چون یه آقا تو یه تاپیک میگفتن مرد حق داره پوشش زن رو تعیین کنه و من با این قضیه مخالفت (سخت) نشون دادم😎خوشحالم حداقل چون جفتمون ترکیدیم😍

خودم بخوام بگم ی شب تنها ب دلیلی تو آشپز خونه خوابیدم خوابم نمی‌برد و داشتم فک میکردم ک کم کم حس کروم چشمام داره سنگین میشه یکم گذشت و داشت خوابم میبرد ولی هشیار بودم و میفهمیدم همه چیو . یهو ی صدایی خیلییی ترسناااک اومد اسممو صدا زد و دست رو شونم گذاشت و رفت😰😓ب خدا دروغ نمیگم صداش مث ی پیرزن ترسناک ک تو فیلما هست بود تازه دوبار شنیدم خیلییییی ترسناک بود مامانم میگه فک کردی ولی آخه مگه میشه؟ هشیار بودم و وقتی شنیدم از ترسم نمیدونم چجوری با این سن فرااار کردم بقل مامانم نمی‌دونید چقد بد بووود😰☠

این امضا فقط برای گرفتن وقت شما است پس ازش بگذر و نخونش🤪هنوزم ک اینجایی بابا فقط میخوام وقتتو بگیرم چرا نمیری؟ ای بابا برو دیگه مگ کارو زندگی نداری؟😏 هنوووووزم اینجایییییییی کههههه میام میکشمت ها برو دیگهههه 😡عزیزم تبریک میگم چن ثانیه از عمرت الکی هدر رفت😂😂
یبارم اهنگ گزاشتم از میفا موزیک دیدک صدا تی وی نمیاد خاموش بود یبارم دیدم دوش بازه😂😂😂😂

شبیه تبلیغ میفا موزیک بود بیشتز تا خاطره ترسناک

قربونت 💋

😘 تا کی تو سایتی؟   تاپیک خوب دیدی تگم کن بریم بخندیم😂😂😂

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم ک تو در عرش کبریای خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری❤ کاربر قبلی مارمولک جلو کنتورم😁
2801