2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلیامگین میصرفه
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
سلام دوستان،من شوهرم چند باری از ترکیه واسه مغازش جنس آورد،ببینید دوستای خوبم،اونجا به نسبت ایران لباسا واقعا ارزونتره اما هزینه کارگو خیلی زیاده،ما آشنا داشتیم و واسمون کیلویی ۲۵ آوردن یک سال پیش اما فکر میکنم قیمت واقعیش۳۰هست.و وقتی هزینه باربری رو میکشی روی جنسات خیلی گرون در میاد،اما بستگی به جایی که کار میکنید هم داره و اگه مردمش دستشون به دهنشون برسه و شمام خیلی خوش سلیقه باشید میفروشید وخوب هم سود میکنید چون جنسی ترکیه خیلی خوبن و واستون مشتری ثابت جمع میکنن.
خداجونم....آرزوهام بزرگن،خیلی بزرگ،اما..... «تو بزرگتری»
2706