2777
2789
عنوان

امروز رفتم پاکسازی پوست😶💉

24912 بازدید | 83 پست

بچه ها امروز رفتم پاکسازی پوست تویه آرایشگاه معتبر هزینشم 500 شد ولی الان پوستم قرمز شده و احساس میکنم یکم دون زده به نظرتون طبیعیه کسایی که رفتن تاثیری واسه جوش و منافذ داره یا خیر🥲🤷🏼‍♀️

سبزماندن‌در‌ویرانه‌ها‌،ریشہ‌میخواهد!🌱💚

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من رفتم  مث سگ پشیمون شدم😂

رفتم بدتر ریده شد توپوستم   قرمز قرمز

زبون بسته هاهم  !     جدیدن زبون باز کردن ! جالبه                                                                                                ای لاو یو کره...
2802
چرا یعنی خوب نشد دیگه😯

ن بابا بدتر جای جوش موند

زبون بسته هاهم  !     جدیدن زبون باز کردن ! جالبه                                                                                                ای لاو یو کره...
اتفاقا منم امروز رفتم  کلییی جوش سرسیاه داشتم رو پیشونیم همه رو دراورد ولی الان به شدت زخمه ول ...

منم روی گونه هام زیرپوستی داشتم الان قرمز شده و یکم دون زده

سبزماندن‌در‌ویرانه‌ها‌،ریشہ‌میخواهد!🌱💚

قرمزیش که طبیعی هست چون صورت ماساژ میده هم التهاب و خونم بیشتر جریان پیدا میکنه فردا پوستت عالی میشه ولی چرا دونه زده غیر طبیعی هست و نباید بزنه ممکنه به ترکیبات یکی از محصولات پوستت ریکشن نشون داده

2801