2733
عنوان

میشه لطفا یکی ب من کمک کنه خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 39 پست
عزیزم خوشحالم برات

ی ساعته انه جواب نمیده :)))))))))))))))))

تاریک ترین لحظه ی شب، نزدیکترین لحظه به طلوع خورشیده! زمان همه چیزو درست میکنه بهت قول میدم رفیق! .                                     هکرمغز،شرلوک هلمز،شایانی و فاطمه صابر عزیزم من دلم تنگ شده میشه برگردین؟/:

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جواب داد که

حرص میده تا جواب بده 

تاریک ترین لحظه ی شب، نزدیکترین لحظه به طلوع خورشیده! زمان همه چیزو درست میکنه بهت قول میدم رفیق! .                                     هکرمغز،شرلوک هلمز،شایانی و فاطمه صابر عزیزم من دلم تنگ شده میشه برگردین؟/:
ببین کلا واسه پسر جماعت همیشه قیافه بگیر،اما دیگه کات نکن

ینی چیکار کنم

زیاد نرو سمتش خودت و وابسته بهش نشون نده تا پیام نداده تو نده در کل واسش کلاس بذار وقتی زیاد میری سم ...

هیچوقت پیام نمیده 

اون موقع ک رل بودیم خودم قهر میکردم خودم برمیکشتم میگفتم چرا ی پیام ندادی میگفت باید تنبیه شی یاد بگیری الکی قهر نکنی :/

البته یکی دوبار اولا خودش پیام میداد همیشم میگفت 

چطور میتونی قهر کنی؟

یا چطور بلدی بدون من 

یبارمممم داشتم کات میکردم گفت بدون ت نمیتونم بری همه چیز میشه مث اولش هعی

حالا خیلی عوض شده من ب کتفشم نیستم :)

خب دیگه چند بار کوتاه اومدی پررو شده تنها راهش همین قیافه گرفتنه

طاقت ندارم گاوم