2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا؟

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید

به خدا هیچ حریمی نداره مادرشوهرم..صب با محبت پاشدم با صدای بلند سلام دادم صببخیر گفتم مثل گوسفند نگام میکنه جواب سلاممو نمیده.سره سفره شوهرم برا همه تعارف میکنه به من که میرسه لبو لوچشو آویزون میکنه.بعد صبحانه داشتم گلدونو میشستم یه لبشو با گوشه شالم پاک کردم شوهرم مثل چی عربده میکشه که کثیفش میکنی شالت کثیفه.بعد اومد گلدونو از دستم کشید برد بالا تا بکوبه تو سرم

به خدا هیچ حریمی نداره مادرشوهرم..صب با محبت پاشدم با صدای بلند سلام دادم صببخیر گفتم مثل گوسفند نگا ...

خوب کردی همون گلدونو هدایت میکردی ماتحتش کمشونم بوده😐😐😐

بعد یهو اون سلیطه بودنم بالا اومد.حالا هیشکی حریفم نبود.شوهرم که شمر شده بود مثل موش لای دستو پام بود انگار..بعد گفتم حرف نزدم فک نکنید هیوی نمیفهمم.کاری کردین که هیچچی نمیتونه جلومو بگیره همینجور که بواش یواش رسیدن دم در درو باز کردم پرتشون کردم تو حیاط درو قفل کردم.بعد دوباره اذن گرفتن اومدن تو لباساشونو پوشیدن گورشونو گم کردن

2706